Vážení čtenáři,
právě čtete zářijové vydání měsíčníku Zpravodaj pro rok 2023. V tomto měsíci vás zveme na „Den otevřených dveří“ pro klienty z řad obcí, měst a firem, který bude probíhat v areálu společností Meva a Meva-tec. Akce bude probíhat v čase 10–14 hod. dne 14.9. 2023 na adrese  Chelčického 1228, 41301 Roudnice n./L.
Dále ve Zpravodaji naleznete speciální akce pro školy a autoservisy se zajímavými slevami. Máme pro vás také přichystanou slevovou akci pro vybavení vaší dílny a garáže. V neposlední řadě nesmí chybět představení chystané novinky do našeho sortimentu v podobě propan-butanového vařiče Bender. Závěrem se v tradičním tématu měsíce dočtete o sortimentu společnosti pro vybavení dílen, hal a garáží.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Společnost Meva pořádá každoroční setkání s klienty z řad obcí, měst a firem. Den otevřených dveří se bude konat v areálu společností Meva a Meva-tec od 10 do 14 hodiny dne 14. 9. 2023.
Svou účast prosím potvrďte na email: taborska.jana@meva.eu

dod_setkani_s_klienty_01

AKČNÍ NABÍDKA

akce_autoservisy_2023
Sortiment pro autoservisy
15 % sleva na vybraný sortiment pro autoservisy. Akce platí do 30.9. 2023. Sleva 15 % na vybrané položky z cen uvedených na e-shopu.
Při objednávce vybraného sortimentu uplatněte kupón: AUTO

akce_koly_2023
Sortiment pro školy a školky
20 % sleva na vybraný sortiment pro školy a školky. Akce platí do 30.9. 2023. Sleva 20 % na vybrané položky z cen uvedených na e-shopu.
Při objednávce vybraného sortimentu uplatněte kupón: SKOLA

akce_d_lna_01


Slevová akce na vybavení pro dílnu 20 % sleva
Plynové pájecí a opalovací soupravy, hořáky, topidla, teplogenerátory, policové a bezšroubové regály, dílenské skříně, rohože, dílenské židle a další.
Nabídka platí do 30. 9. 2023. Pro uplatnění slevy zadejte v objednávce kupón DILNA

NOVINKA V SORTIMENTU

bender_novinka_01
Propan-butanový vařič BENDER
• Designový stolní nízkotlaký propan-butanový dvouvařič o výkonu 1,5 kW na hořák.
• Vařič může být vybaven termopojistkou a piezo zapalováním.
• Jednoduché ovládání pomocí dvou regulátorů hořáků (vařič disponuje dvěma hořáky).
• Vařič může být dodáván včetně praktického prkénka pro přípravu a servírování pokrmů.
• Dodáván v černém, žlutozeleném nebo pískovém barevném provedení. 


bender_novinka_02


TÉMA MĚSÍCE
VYBAVTE SI SVOU DÍLNU SE SPOLEČNOSTÍ MEVA

Dílenský nábytek a vybavení je nedílnou součástí jak domácí, tak i profesionální dílny, garáže či provozu. Typickým poznávacím znamením takového vybavení je odolný materiál, zesílené provedení s vysokou pevností a nosností. Díky těmto přidaným hodnotám oproti běžnému nábytku a vybavení je ten dílenský více odolný při hrubém zacházení či používání v náročnějším prostředí a disponuje tak i delší životností.

Na práci kolem domutema_mesice_01
Propan-butanové hořáky, pájecí sady a opalovací soupravy vhodné pro domácí kutily k řemeslným pracím menšího rozsahu. Pájecí sady balené v textilní tašce pro měkké pájení cínem, pájení natvrdo drobných předmětů. Hořáky pro izolatérské a asfaltérské práce. Opalovací soupravy na propan butan pro domácí řemeslné práce menšího rozsahu nebo pro opalování starých nátěrů. Teplogenerátory vhodné pro vysoušení staveb, vytápění dílen, hal nebo garáží a další propan-butanové spotřebiče naleznete v sortimentu společnosti Meva.

tema_mesice_02Uskladnění nářadí a materiálu
Odolná skříň nebo regál by neměli chybět v žádné dílně. Dílenské skříně jsou důležitou součástí výbavy, jelikož poskytují ochranu uskladněného nářadí před okolními vlivy. Na výběr jsou skříně různé výbavy a vnitřního uspořádání. Například skříň se zásobníky pro uchování spojovacího materiálu nebo skříň s perforacemi pro zavěšení nářadí a zásuvkami pro citlivější nářadí nebo pro přehledné uskladnění klíčů apod. Regály pak poskytují větší objem prostoru a přehlednost uskladnění větších věcí a materiálů. V sortimentu společnosti Meva naleznete regály do menších i větších dílen, hal a garáží.

Čistota a bezpečnost na pracovištitema_mesice_03
Meva není pouze dodavatelem propan butanových spotřebičů a dílenského nábytku. V jejím sortimentu lze také nalézt výrobky nezbytné pro zajištění čistoty a bezpečnosti v dílně či garáži. Profesionální úklidové vozíky a sety pro snadné udržení čistoty v různých velikostech a výbavách. Rohože poskytující proti únavové a proti skluzové vlastnosti. V neposlední řadě nezapomínejme na důležitou součást každé dílny nebo garáže v podobě lékárniček. Mimo běžných skříní lze také dílnu vybavit bezpečnostní skříní pro bezpečné uchovávání nebezpečných kapalin v podobě rozpouštědel, ředidel či paliv.


Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 181
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF