Vážení čtenáři,
vítáme Vás u březnového vydání měsíčníku Zpravodaj pro rok 2024. Dočtete se o účasti na konferencích, výstavách a novinkách v sortimentu.
Dne 19.3. v Praze a 26.3. v Olomouci se účastníme Dnů malých obcí, kde Vám představíme řešení pro hospodaření s odpady, vybavení sběrných dvorů a nabídkou komunální techniky. Ve dnech 15. až 17. března nás najdete také na výstavě obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN v PVA Expo Praha.


V neposlední řadě Vám představíme novinky v sortimentu propan-butanových kamen a řešení pro bezpečné skladování kapalin v IBC kontejnerech.
Na závěr pro Vás máme připraven článek o komunální technice s novinkami v podobě komunálního vozidla s bočním naběračem kontejnerů a drtiče pro spolehlivou likvidaci dřevního materiálu.dmo_59_01
Místo konání:
O2 Universum, Praha

Datum konání:
19. března 2024

************************************

Místo konání:
Výstaviště Flora, Olomouc

Datum konání:
26. března 2024

Budeme se na Vás těšit na dalším ročníku Dnů malých obcí (59. DMO), kde Vám představíme naše řešení pro hospodaření s odpady a další vybavení pro Vaše město či obec.for_caravan_2024

Místo konání:
PVA EXPO PRAHA
Beranových 667
Praha 9 - Letňany

Datum konání:
15. – 17. března 2024

Těšíme se na Vás na již 15. výstavě obytných automobilů a karavanů v ČR. Představíme Vám sortiment, který jistě ocení každý cestovatel.

Celý náš sortiment naleznete také na: www.mevatec.cz
NOVINKY


kamna_provance


z_chytn_vany_pro_ibc_ekonomick_ada_01


TÉMA MĚSÍCE
KOMUNÁLNÍ TECHNIKA

vozidlo_bocni_vysyp

Vozidlo s bočním naběračem kontejnerů a kompaktorem

Vozidlo CMPL7 ETSB nabízí inovativní technologické řešení v oblasti sběru komunálního odpadu. Proporcionální hydraulický systém umožňuje kombinování rychlosti, přesnosti a plynulosti pohybu, snižuje mechanické namáhání stroje i kontejnerů, omezuje hluk a spotřebu energie. Vylepšený elektronický systém ve srovnání s předchozími generacemi vozidel představuje nejmodernější řešení v oblasti sběru odpadu. Systém poskytuje high-tech funkce a zároveň disponuje uživatelsky přívětivým uspořádáním pro snadné použití kompaktoru (funkčně-údržbová diagnostika). Tato série komunálních vozidel s bočním naběračem kontejnerů je nabízena v provedení dvou, tří a čtyřnápravové verzi se specifickými řešeními.


pickman
Komunální vozidla
Komunální vozidla s plně elektrickým nebo naftovým pohonem pro správu komunikací a městských částí po celý rok. Standardní naftový pohon doplnil elektrický v podobě vozidla Evum a Pickman. Elektrický pohon vozidel komunálních služeb poskytuje srovnatelný výkon, a přitom nezahlcuje životní prostředí. Naše komunální vozidla jsou vhodná nejen pro města a obce, ale také pro areály firem, stavby, parky, zoologické zahrady nebo nemocnice. Vozidla jsou ideálním parťákem pro převoz materiálu za bezkonkurenčně nízké náklady s možností získání dotace.


mini_shark

Drtič MiniShark MS 3000
Do sortimentu pro spolehlivou likvidaci dřevního materiálu byl zařazen drtič MiniShark MS 3000. Jedná se o model, který byl vyvinut pro potřeby malých a středních kompostáren. Stroj je vhodný k drcení jakéhokoliv biologického materiálu od zeleného odpadu z obcí a měst, přes zpracování palet, zbytků z pil, stavebního dřeva, až po dřevní odpad z náletových plodin. Stejně tak je tento stroj schopný zpracovávat, a především zredukovat objem plastů.

Pro pomoc s výběrem toho správného výrobku nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: prodej@mevatec.cz
Tel.: 416 823 181 / 188 / 173


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF