Vážení čtenáři,
právě čtete prosincové vydání měsíčníku Zpravodaj pro rok 2023. Na úvod bychom Vám chtěli popřát příjemné prožití vánočních svátků a poděkovat za důvěru, kterou jste nám v roce 2023 projevili a do roku 2024 Vám přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů.

Připravili jsme pro Vás výběr tipů na praktické dárky pod stromeček. Dále můžete využít zvýhodněné nabídky na pedálový dezinfekční stojan a bezkontaktní  dávkovač dezinfekce se stojanem. V neposlední řadě Vám představíme dvě novinky zařazené do našeho sortimentu. Na závěr Vás blíže seznámíme s nově nabízeným komunálním vozidlem s bočním nabíráním kontejnerů nabízející inovativní technologické řešení v oblasti sběru komunálního odpadu.

upozorneni_sklad

meva_pf_snehulaci_cz

Vážení zákazníci, obchodní přátelé,
tímto Vám děkujeme za důvěru, kterou jste nám v tomto roce projevili. Budeme dělat vše proto abychom si vaši přízeň udrželi i v nadcházejícím roce. Můžete se těšit na rok plný novinek v sortimentu, zcela nový katalog a výstavy, kde se s námi můžete setkat. Přejeme Vám příjemné prožití svátečních dní a v novém roce mnoho zdraví, štěstí, pracovních i osobních úspěchů.


Váš obchodní tým Meva

tipy_na_vanocni_darky_banner_02

TIPY NA PRAKTICKÉ VÁNOČNÍ DÁRKY
Potěšte své blízké nadělením praktických vánočních dárků pod stromeček, které jistě ocení každý kutil i zahrádkář.

Všechny tipy naleznete na www.mevatec.cz

 

DEZINFEKČNÍ STOJANY / NOVINKY V SORTIMENTU
dezinfekce


Využijte zvýhodněné nabídky na pedálový dezinfekční stojan a bezkontaktní dávkovač dezinfekce se stojanem.

Nabídku naleznete na www.mevatec.cz

novinky1

TÉMA MĚSÍCE
KOMUNÁLNÍ VOZIDLO S BOČNÍM NABÍRÁNÍM KONTEJNERŮ SIDELOADER

sideloader_01

Rozšířili jsme sortiment komunální techniky o vozidlo s bočním naběračem kontejnerů a kompaktorem. Vozidlo CMPL7 ETSB je posledním vývojovým stupněm vozidel řady CMPL 7 nabízející inovativní technologické řešení v oblasti sběru komunálního odpadu.

sideloader_03sideloader_03

Přednosti
Verze ETSB byla navržena tak, aby maximalizovala užitné zatížení při zachování pevnosti a spolehlivosti, které jsou pro tyto vozidla ikonické. Proporcionální hydraulický systém umožňuje kombinování rychlosti, přesnosti a plynulosti pohybu, snižuje mechanické namáhání stroje i kontejnerů, omezuje hluk a spotřebu energie. Vylepšený elektronický systém ve srovnání s předchozími generacemi vozidel představuje nejmodernější řešení v oblasti sběru odpadu. Systém poskytuje high-tech funkce a zároveň disponuje uživatelsky přívětivým uspořádáním pro snadné použití kompaktoru (funkčně-údržbová diagnostika). Tato série komunálních vozidel s bočním naběračem kontejnerů je nabízena v provedení dvou, tří a čtyřnápravové verzi se specifickými řešeními.

Kontaktujte nás
E-mail: spindler.roman@meva.eu
Tel.: +420 778 963 763

KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF