FESTIVAL OBZORY
Ve dnech 12. – 13. listopadu 2022 se zúčastníme Festivalu OBZORY 2022, který se bude konat v FFUK (Filozofická Fakulta Univerzity Karlovy), Náměstí Jana Palacha 2, Praha 1. Festival OBZORY jsou 2 dny plné outdooru, cestování, exotiky, zábavy a setkávání. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

festival_obzory_2022

Přinášíme vám jedinečnou akci na zahradní topidlo Etna Deluxe. Při koupi jednoho topidla dostanete druhé zdarma!
zahradni_topidlo_etna_deluxe_2_1
TÉMA MĚSÍCE

TEPLO A KOMFORT S VÝROBKY MEVAteplogenerator_uvod_1
Potřebujete vytopit vaši dílnu, garáž nebo si potřebujete přitopit na stavbě? Máme pro vás řešení. Plynová topidla a teplogenerátory značky Meva spolehlivě vytopí i větší vnitřní prostory. Hodí se jak pro domácí, tak i profesionální použití v náročných podmínkách. Výhodou těchto topidel je nenáročná a bezpečná obsluha. Sortiment plynových provedení pak doplnil také naftový teplogenerátor. Neopomenutelnou výhodou těchto topidel je pak bezesporu jejich původ od české společnosti Meva, která zajišťuje jejich servis a případné opravy.


Teplogenerátory pro dílny i stavby
Tento typ zařízení doporučujeme do pracovního prostředí jako je dílna, garáž či stavba. Teplogenerátor dokáže nejen vytopit prostor, ale je možné jej také nasměrovat na specifické místo. Díky směrovosti je možné prostor vytápět nebo vysoušet a jedná se tak o univerzální zařízení pro celý rok. Je možné jej využít například pro vysušení prostor po záplavách. Plynová provedení teplogenerátorů jsou tak spolehlivým a univerzálním řešením do odvětrávaných prostor.

utp17001_01utp17001_02utp17001_03

Sortiment navíc rozšířil naftový teplogenerátor o výkonu 20 kW. Tento generátor se připojuje k napájení 230 V / 50 Hz pro ventilátor a disponuje průtokem vzduchu 450 m3 / hod. Jedná se o topidlo s přímým spalováním, což znamená, že zplodiny zůstávají uvnitř vytápěné místnosti. Jde tak o skvělé řešení pro vytápění staveb, hal a garáží.

utp20001_01utp20001_02utp20001_03

Infračervené teplometyutb22001_01
Infračervený teplomet s keramickým hořákem pro zvýšení tepelného komfortu ve venkovním prostředí. Používá se pro vytápění pracovních prostor. Je vybaveno stabilním stojanem pro bezpečné umístění topidla na zem a také madlem pro snadný přenos. Teplomet je opatřen bezpečnostní pojistkou a dvoupo-lohovým regulátorem výkonu. Teplomet dosahuje vysoké výhřevnosti při dobré efektivitě spotřebovávaného plynu a je tak univerzálním řešením pro zajištění tepla.

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 181
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF