Vážení čtenáři,
právě čtete první vydání měsíčníku Zpravodaj v roce 2021. Předem bychom vám za všechny společnosti skupiny Meva chtěli poděkovat za Vaši přízeň v minulém roce, který byl pro nás všechny skutečnou výzvou. Díky tomu, že vkládáte důvěru v naši společnost, zaměstnance, výrobky a služby, vstupujeme do roku 2021 naplněni optimismem a doufáme, že tento rok bude lepší pro nás všechny.


NOVÝ KATALOG PRO ROK 2021titulka_01

I v tomto roce se můžete těšit na nové vydání katalogu s novinkami v podobě rozšíření sortimentu pro oblast sběru dešťové vody, odpadu, průmysl a další. Mimo přidání nových výrobků došlo také k úpravám spojených se změnami, které se odehrály ve společnostech skupiny Meva.


V případě zájmu o nový katalog kontaktujte naše obchodní oddělení:


tel.: +420 416 823 181
e-mail: prodej@mevatec.cz


Katalog bude dostupný 1. týden v únoru 2021.

 

 

 

NOVINKY VÝROBNÍHO PROGRAMU MEVA

Výrobní program byl rozšířen o další produkty v podobě nadzemních kontejnerů se spodním výsypem a polozapuštěných kontejnerů. Nadzemní kontejnery představují lety ověřenou konstrukci pro sběr většího objemu odpadů na veřejných místech s možností vybavení vhozu dle přání zákazníka. Polozapuštěné kontejnery jsou vhodným řešením pro sběr odpadů v obcích a městech s vysokými nároky na estetiku sběrného místa. Použitý materiál poskytne vysokou odolnost a vydařený moderní design zajistí, že estetika okolí nebude nijak rušena.

Naleznete na http://www.podzemni-kontejnery.cz

podzemni_kontejnery_01

kontejner_meva_spodni_vysyppolozapu_t_n_kontejnerybez_n_zvu_1ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA NA VÝROBKY V AKCI PODZIM-ZIMA 2020 -

PRODLOUŽENA DO 31.1.2021podzimn_nab_dka_za_zvyhodn_n_ceny_2020_str_nka_1podzimn_nab_dka_za_zvyhodn_n_ceny_2020_str_nka_2podzimn_nab_dka_za_zvyhodn_n_ceny_2020_str_nka_3podzimn_nab_dka_za_zvyhodn_n_ceny_2020_str_nka_4

 

 

TÉMA MĚSÍCE

ODPADKOVÉ KOŠE URBAN
8059_vod
Nové provedení našeho nejprodávanějšího venkovního odpadkového koše je tady. Představujeme vám odpadkový koš Urban o objemu 50 l. V čem se nové provedení liší od starého lety prověřeného koše produktové řady 7000?

Co vědět o tomto výrobku?

Odpadkové koše Urban jsou vyráběny z plastu, konkrétně vysoko hustotního polyetylenu, a to v Rakousku. Tato nová generace zaujme rychlým a jednoduchým vyprazdňováním a také zjednodušenou, a především časově úspornou montáží.

Jednoduchost

▪ Prvky koše jsou spojeny zacvakávacími spoji. ▪ Trojhranný zámek pro vyjmutí nádoby. ▪ Nasazení nádoby do držáku bez nutnosti použití klíče. ▪ Montáž držáku pomocí kovových svorek na sloup nebo montážními prvky na zeď.

8059_9_02 8059_9_03 8059_9_048059_9_06

Inovace v designu i funkčnosti

Nové provedení víka poskytuje zvětšený prostor pro vhazování, které umožňuje jak vhoz odpadků zepředu, tak i z boku. Víko je zpevněné, aby lépe odolávalo vlivům počasí, jako je sníh nebo déšť. Stejně jako starší provedení i toto nové je vybaveno kovovou destičkou na přední straně rámu nádoby pro hašení cigaret. Pro zjednodušení výsypu je nádoba vybavena kovovým madlem. Samozřejmě aby bylo dosaženo dlouhé životnosti, je odpadkový koš opatřen prolisy a celkově zpevněnou konstrukcí pro odolnost vůči nárazům, deformacím a chátrání. Materiál je také odolný vůči UV záření, teplu, mrazu a mnoha chemikáliím. Pro lepší udržitelnost zdrojů je materiál také 100 % recyklovatelný.

Třídění odpadu na úrovni

8059_barvy_3
8059_barvy 

 

Novinky se netýkají pouze změn designu a funkčnosti, ale také nabídky barevného provedení. Nově tyto koše nabízíme ve dvou provedeních, a to celo barevné a dvoj barevné. Celo barevné provedení je k dispozici v zelené, oranžové a černé barvě. Dvou barevné provedení pak v podobě černé nádoby s barevně odlišeným víkem, a to v modré, zelené, žluté a oranžové barvě. Nabídka obsahuje veškeré barvy pro běžně sbíraný tříděný odpad.
Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 299
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF