meva_team_01

V tomto roce se kolegové z Meva-SK prodejem vybraných produktů zavázali k výsadbě 9 000 ks smrků, modřínů a buků. K třetí pořádané výsadbě se připojili také zaměstnanci mateřské společnosti Meva a.s. Celkem se tak výsadby zúčastnilo 60 zaměstnanců. Celá akce proběhla ve spolupráci se zástupci státního podniku LESY Slovenské republiky na části pozemků ve správě LESŮ SR, Nižná Boca, okres Liptovský Mikuláš.
sadenie_stromcekov_0922_40   sadenie_stromcekov_0922_11   sadenie_stromcekov_0922_43   sadenie_stromcekov_0922_85

Mimo samotné podpory Lesů SR jsme nasbírali zkušenosti a vyzkoušeli si, jak tato činnost funguje, abychom jej mohli aplikovat v českých podmínkách. Krom samotné výsadby jsme tuto akci částečně pojali jako firemní teambuilding, čímž jsme byli schopni posílit vnitrofiremní komunikaci, která jak věříme povede k dalšímu zlepšování vzájemných obchodů.

Jelikož se nám v Tatrách velice líbilo, doufáme, že náš nově vysázený „les“ vyroste a bude se nám líbit ještě o to více. Děkujeme kolegům ze společnosti Meva-SK s.r.o. za vydařený zážitek a nasbírané zkušenosti, které nám dopomohou k podobným aktivitám i u nás v České republice.