_vyrp11_21554448_2_plastovy_box_pro_prumysl_stohovaniPro různá průmyslová odvětví
Boxy lze používat prakticky v jakémkoli průmyslovém odvětví, kde je zapotřebí uskladnit nebo přepravit materiál, polotovary či hotové produkty. Boxy jsou vyráběny z vysokohustotního polyetylenu, který je zdravotně nezávadný. Tento materiál nekoroduje a disponuje vysokou odolností vůči chemickým látkám, což okruh využití ještě více rozšiřuje. Boxy jsou tak vhodné pro odvětví zpracovávajících plasty, výroba dílů, potravinářský průmysl, farmacie atd.

Různá provedení pro různá využití
Plastové boxy jsou vyráběny v několika provedeních. Provedení s ližinami poskytuje bezpečnou manipulaci pomocí vysoko zdvižných a paletových vozíků. Boxy jsou dále dodávány v provedení se čtyřmi nohami nebo i s kolečky pro ulehčení přesunu boxu, aniž by bylo zapotřebí manipulační techniky. Každý z boxů pak lze doplnit o víko a chránit tak jeho obsah před okolními vlivy. V sortimentu lze také nalézt speciální provedení pro uskladnění a převoz nepoškozených lithiových baterií. Toto provedení je vybaveno víkem a popruhy pro zajištění víka k boxu.

Snadné používání a efektivní využití skladovacího prostoruboxy_1

Jednou z hlavních výhod boxů jsou standardizované rozměry, které umožňují uskladnění a stohování velkého množství boxů v malém prostoru vašeho skladu. Boxy mají díky použití plastového materiálu nižší hmotnost a poskytují tak výraznou fyzickou úlevu a zvyšují efektivitu práce. Některá provedení boxů pro průmyslu jsou navíc opatřena připravenou pozicí pro vyvrtání otvoru, který zajistí odtok tekutin, např. při uložení součástí či odpadů se zbytky oleje, čistících tekutin apod.
Kvalitní zpracování s dlouhou životností
Plastové boxy v portfoliu společnosti Meva jsou vyrobeny z vysokohustotního polyetylenu. Boxy jsou rozměrově stabilní, nárazuvzdorné a odolné proti hnilobě. Materiál je UV stabilní až po dobu 8 let a odolává vůči mrazu, teplu a velkému množství chemikálií, což z boxů dělá všestranného pomocníka při skladování. Výhodou je také snadné čištění, údržba a recyklovatelnost materiálu.

boxy_2

 Potřebujete-li poradit, neváhejte a kontaktujte nás:

Tel.: 416 823 181

E-mail: prodej@mevatec.cz