0014_3_1_6

O přístupu k vybavení

Společnost MEVA-TEC s.r.o. je na trhu již téměř 25 let a realizovala mnoho dodávek do komunální oblasti. S našimi zkušenostmi můžeme potvrdit, že každé město a obec nebo jen jeho část je svým způsobem unikátní a vyžaduje individuální řešení. Jinak přistupujeme k vybavení historických částí měst a zcela jinak k moderním obytným čtvrtím, parkům nebo sportovištím. Po každém realizovaném projektu se náš sortiment rozvíjí. Díky tomu jsme schopni se přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům a s našimi produkty můžeme dotvářet prostředí, které je charakteristické pro danou lokalitu.

_vyr_7136_1_xRůznorodý sortiment

Sběr odpadu

Nabídky městského mobiliáře jsou prakticky neomezené. Chcete-li vybavit své město nebo obec nádobami pro sběr tříděného odpadu, jsou k dispozici barevné plastové i ocelové kontejnery. Nevyhovuje-li vám menší objem plastových kontejnerů a nádob, máme k dispozici velkoobjemové sklolaminátové, polyetylenové i ocelové kontejnery s vrchním i spodním výsypem. Chápeme, že takové řešení by mohlo narušovat estetiku dané lokality a proto jsme do sortimentu zařadili i méně nápadné podzemní kontejnery. Vedle nádob a odpadkových košů pro třídění odpadu nabízíme také jak standardní ocelové koše tak i dřevěné nebo plastové koše do lokalit s dětskými hřišti, školních dvorů či koupališť.

 

Zvelebování6780_10

I v tomto oboru jsme připraveni na každou výzvu. Například při vybavení parků máme k dispozici celé sestavy výrobků v podobě laviček a košů lakovaných s dřevěnými prvky, ocelových nebo moderních laviček a košů z nerezové oceli vhodné právě do moderních částí měst a obcí. Do parků a městských částí se skvělé hodí i pítka pro osvěžení v horkých letních dnech. Sortiment jsme rozšířili také o bohatý a žádaný betonový program. Nejen betonové lavičky a stoly, ale také betonové prvky různých tvarů pro zkrášlení a vymezení prostoru například na náměstí nebo v parcích. Do městských částí máme připravené ocelové i betonové květináče. Betonové prvky a květináče mají dvojí využití. Svoji vlastní hmotností zamezují odcizení a vandalismu, ale přitom zamezují také vjezdu do pěších zón. Pro zamezování vjezdu a vytyčení částí je možné použít i odolné a esteticky vydařené ocelové sloupky.

Praktické vybav3351ení

Do této problematiky bychom mohli zařadit ostatní prvky v podobě autobusových zastávek, stojanů na jízdní kola, informační tabule i přístřešky pro prostory vymezené pro kuřáky. Stání na kola je možné řešit pomocí ocelových nebo betonových stojanů. K maximalizaci využití takových stojanů nabízíme i přístřešky. Kola jsou tak chráněna před nepříznivými vlivy počasí. Mimo přístřešků na kola a autobusových zastávek jsme schopni dodat i vybavení pro omezení vjezdu automobilů, snižování rychlosti v podobě zpomalovacích prahů i vybavení parkovišť zahrazovacími sloupky a zábranami.

Naše řešení

K městskému mobiliáři přistupujeme jak se standardní sériovou výrobou, tak i individuálním řešením. To znamená, že pokud nenaleznete řešení v našem katalogu nebo nabízený výrobek svou charakteristikou nevyhovuje vašemu záměru, jsme připraveni nabídnout individuální osobní konzultaci. Věříme, že díky našim výrobním závodům vám dokážeme řešení, jak se říká, „ušít na míru“. K dispozici jsou i naši odborníci obchodního oddělení na telefonním čísle 416 823 181.