Co vědět o tomto výrobku?

Odpadkové koše Urban jsou vyráběny z plastu, konkrétně vysoko hustotního polyetylenu, a to v Rakousku.  Tato nová generace zaujme rychlým a jednoduchým vyprazdňováním a také zjednodušenou, a především časově úspornou montáží. Jednotlivé plastové prvky držáku jsou spojeny zacvakávacími spoji, které lze snadno zasunout do sebe. Koš je na držáku vybaven trojhranným zámkem, čímž lze nádobu odejmout z držáku a vyprázdnit. Po vysypání lze nádobu vrátiti zpět do držáku bez nutnosti použití klíče a pouze jednou rukou. Držák včetně odpadkové koše se pak montuje pomocí kovových svorek na sloupky a sloupy nebo pomocí montážních prvků také na zeď.

Inovace v designu i funkčnosti

Nové provedení víka poskytuje zvětšený prostor pro vhazování, které umožňuje jak vhoz odpadků zepředu, tak i z boku. Víko je zpevněné, aby lépe odolávalo vlivům počasí, jak je sníh nebo déšť. Stejně jako starší provedení i toto nové je vybaveno kovovou destičkou na přední straně rámu nádoby pro hašení cigaret. Pro zjednodušení výsypu je nádoba vybavena kovovým madlem. Samozřejmě aby bylo dosaženo dlouhé životnosti, je odpadkový koš opatřen prolisy a celkově zpevněnou konstrukcí pro odolnost vůči nárazům, deformacím a chátrání. Materiál je také odolný vůči UV záření, teplu, mrazu a mnoha chemikáliím. Pro lepší udržitelnost zdrojů je materiál také 100 % recyklovatelný.

8059_9_02 8059_9_03   8059_9_04    8059_9_06

Třídění odpadu na úrovni

Novinky se netýkají pouze změn designu a funkčnosti, ale také nabídky barevného provedení. Nově tyto koše nabízíme ve dvou provedeních, a to celo barevné a dvoj barevné. Celo barevné provedení je k dispozici v zelené, oranžové a černé barvě. Dvou barevné provedení pak v podobě černé nádoby s barevně odlišeným víkem, a to v modré, zelené, žluté a oranžové barvě. Nabídka obsahuje veškeré barvy pro běžně sbíraný tříděný odpad.

8059_barvy_3   8059_barvy

Neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení:

e-mail: prodej@mevatec.cz

tel.: 416 823 181