Vážení čtenáři,
Právě čtete zářijové vydání měsíčníku ZPRAVODAJ pro rok 2022. Již tento měsíc se můžete těšit na každoročně pořádanou akci „Den otevřených dveří“, která bude probíhat v areálu společností Meva a Meva-tec. Akce bude probíhat 15. 9. 2022 od 10:00 hodin. Dne 9.9. se uskuteční Hasparty, kde vám předvedeme dýchací techniku Meva. Dále vám představíme rozšíření naší nabídky o produkty komunální techniky, lisovacích kontejnerů a elektrických kompostérů.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2022dod_foto_01

Každoročně pořádaná akce v areálu společností Meva a Meva-tec s představením novinek v sortimentu, prezentací výrobků v praxi, prohlídkou výrobních a skladových prostor.


Co uvidíte?
- Lisovací kontejnery
- Specializované nádoby
- Nakladače a elektromobilita
- Chytrá řešení Meva-City
a další …


Kde se bude akce konat?
Chelčického 1228
413 01 Roudnice nad Labem – Bezděkov


Kdy se bude akce konat?
15. 9. 2022 od 10:00 do 14:00
Prosíme o potvrzení vaši účasti na e-mail: taborska.jana@meva.eu

HASPARTY 2022

hasparty_019.9–11.9. 2022 Letiště Vyškov

Na letošním mezinárodním setkání hasičů, záchranářů, policie, armády ČR a jejich příznivců uvidíte mimo jiné i ukázku dýchací techniky společnosti Meva.

NOVĚ V SORTIMENTU


KOMUNÁLNÍ TECHNIKAELEKTRICKÉ KOMPOSTÉRYLISOVACÍ KONTEJNERY


banner_komun_ln_technika_01banner_elektrick_kompost_ry_01banner_lisovac_kontejnery_01
TÉMA MĚSÍCE
Komunální technikakomun_ln_technika_01
Nově v naší nabídce naleznete také produkty komunální techniky. V tomto sortimentu naleznete nakladače, komunální vozidla, štěpkovače a drtiče. Kompaktní kloubové nakladače s velkým výkonem a jednoduchou obsluhou pro údržbu veřejného prostranství obcí a měst, zahradnické práce a další. Komunální vozidla s plně elektrickým nebo naftovým pohonem pro správu komunikací a městských částí po celý rok. Štěpkovače pro spolehlivou likvidaci dřevního materiálu v podobě větví, kmenů, kůry a dalších nadzemních částí rostlin nebo k výrobě štěpky. Pro likvidaci takových materiálů pak nabízíme ještě tzv. drtiče, které se od štěpkovačů liší ve způsobu zpracování dřevního materiálu. Místo štěpkovacího disku používají drtící buben, který je osazen jak noži, tak kladívky. Díky tomu má finální materiál jinou strukturu, tzn. že se rychleji rozloží, přičemž dokáže zpracovávat i problémové materiály jako například šípek či trnku.

komposteryElektrické kompostéry

V této sekci naleznete elektrické kompostéry od malých domácích provedení až po velké vysokovýkonné kompostéry. Nabídka kompostérů se pohybuje od objemu ročního odpadu 2000 kg až 100 000 kg. Elektrické kompostéry slouží k redukci objemu biologického odpadu metodou aerobního kompostování. Vysoká účinnost s bezkonkurenčními výsledky během svého provozu. Společně s automaticky řízenými teplotními cykly využívají působení extrémně odolných mikroorganismů, které nevyžadují prakticky žádnou péči. Díky přednastaveným teplotním cyklům dochází v zařízení také k úplné hygienizaci tak, jak požaduje legislativa EU, je tak možné bezpečně zpracovávat vedlejší živočišné produkty, tj. maso včetně kostí.

Lisovací kontejnerylisovac_kontejnery_01

Lisovací kontejnery představují všestranné řešení sběru odpadu ve městech a obcích, u obchodních center, parků a dalšího veřejného prostranství. Kontejnery neposkytují pouze vysoký objem, ale také mají ve výbavě integrovaný lis, který umožňuje sběr ještě většího objemu odpadu než standardní velkoobjemové kontejnery. Lisovací provedení je navíc vybaveno moderními technologiemi pro sledování stavu naplnění, čímž šetří náklady na logistiku, a hlavně šetří životní prostředí díky své vysoké kapacitě. Kontejnery jsou opatřeny vysoce kvalitní povrchovou úpravou srovna-telnou s automobilovým průmyslem. V nabídce naleznete lisovací kontejnery pro vozidla s řetězovými nakladači, kontejnery s rolnami, ECO s vážícím systémem a kontejnery s tzv. šnekovým lisem pro lisování objemného odpadu v podobě kartónu nebo dřevěných palet.

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 181
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF