Vážení čtenáři,
vítáme vás u vydání měsíčníku ZPRAVODAJ pro měsíc září. Ačkoliv je léto téměř u konce, nová čerpadla v naší nabídce využijete po celý rok pro odčerpávání vody z nádrže, sudu nebo zaplaveného sklepa. Tento měsíc se na vás budeme těšit v areálu společnosti Meva a.s. na Dnu otevřených dveří, který se bude konat 7. 10. 2021. Těšit se vás také budeme na letošních konferencích a výstavách Dny EKOKOM, Den malých obcí a JOGA Luhačovice.

ponorn_erpadla_banner
pozvanka_dod_2021

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

ZVEME VÁS NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
dne 7. 10. 2021 od 10:00 hod.

Akce se uskuteční v areálu společnosti Meva a.s. na adrese Chelčického 1228 v Roudnici nad Labem – Bezděkov.

Máte-li zájem, svou účast prosím potvrďte na emailové adrese taborska.jana@meva.eu
 
Akce bude konaná v souladu s aktuálními proti-epidemiologickými opatřeními.

 

 

 

PŘIPRAVOVANÉ AKCE PRO ROK 2021

V měsíci září se s vámi rádi setkáme na některé z připravovaných akcí. V případě zhoršení epidemické situace v České republice může nastat změna v průběhu konání, popřípadě dalších omezení spjaté s proti-epidemiologickými opatřeními.


vystavy_meva_tec_2021

TÉMA MĚSÍCE

PLASTOVÉ LOGISTICKÉ BOXY_vod_foto

Logistické plastové boxy, také nazývané jako big box, jsou vynikající alternativou oproti boxům kovovým. Účelem použití boxů je plnění, přeprava, stohování a skladování materiálu, odpadu a baleného nebo volně loženého zboží.

foto_1


Pro různá průmyslová odvětví

Boxy lze používat prakticky v jakémkoli průmyslovém odvětví, kde je zapotřebí uskladnit nebo přepravit materiál, polotovary nebo hotové produkty. Boxy jsou vyráběny z vysokohustotního polyetylenu, který je zdravotně nezávadný. Tento materiál nekoroduje a disponuje vysokou odolností vůči chemickým látkám, což okruh využití ještě více rozšiřuje. Boxy jsou tak vhodné pro odvětví zpracovávajících plasty, výroba dílů, potravinářský průmysl, farmacie atd.Různá provedení pro různá využití

Plastové boxy jsou vyráběny v několika provedeních. Provedení s ližinami poskytuje bezpečnou manipulaci pomocí vysoko zdvižných a paletových vozíků. Boxy jsou dále dodávány v provedení se čtyřmi nohami nebo i s kolečky pro ulehčení přesunu boxu, aniž by bylo zapotřebí manipulační techniky. Každý z boxů pak lze doplnit o víko a chránit tak jeho obsah před okolními vlivy. V sortimentu lze také nelézt upravenou verzi boxu pro uskladnění a převoz nepoškozených lithiových baterií. Toto provedení je vybaveno víkem a popruhy pro zajištění víka k boxu.

Snadné používání a efektivní využití skladovacího prostoru

Jednou z hlavních předností boxů jsou standardizované rozměry, které umožňují uskladnění a stohování velkého množství boxů v malém prostoru vašeho skladu. Boxy mají díky použití plastového materiálu nižší hmotnost a poskytují tak výraznou fyzickou úlevu a zvyšují efektivitu práce. Některá provedení boxů pro průmysl jsou navíc opatřena připravenou pozicí pro vyvrtání otvoru, který zajistí odtok tekutin, např. při uložení součástí či odpadu se zbytky olejů, čistících tekutin apod.

foto_3Kvalitní zpracování s dlouhou životností

Plastové boxy v portfoliu společnosti Meva jsou vyrobeny z vysokohustotního polyetylenu. Boxy jsou rozměrově stabilní, nárazuvzdorné a odolné proti hnilobě. Materiál je UV stabilní až po dobu 8 let a odolává vůči mrazu, teplu a velkému množství chemikálií, což z boxů dělá všestranného pomocníka při skladování. Výhodou je také snadné čištění, údržba a recyklovatelnost materiálu.

 

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 181
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF