Vážení čtenáři,
vítáme vás u vydání měsíčníku Zpravodaj pro měsíc září. V tomto čísle vás informujeme o změně průběhu každoroční akce „Den otevřených dveří“ v závislosti na stále se měnící situaci s možným šířením nákazy a opatření vydané vládou České republiky. Dále vám připomínáme sortiment pro zdravotní účely a osobní ochrany proti šíření nákazy a představujeme vydání katalogu se speciální akcí na sortiment produkce výrobních divizí Meva a.s.

PRŮBĚH AKCE „DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ“

Na základě rozhodnutí vedení společnosti ve snaze podřízení se možným opatřením vydaných vládou ČR nebude „DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ“ koncipován jako v minulých letech, ale formou osobních setkání.

Setkání se budou konat od 21.9. - 21.10. 2020

Budou vás kontaktovat naši obchodní zástupci za účelem domluvení konkrétního termínu návštěvy.

LÉPE BÝTI PŘIPRAVEN

Buďte připraveni na možná nečekaná opatření vydaná proti šíření onemocnění a další možná zdravotní rizika.
Snažíme se udržet výrobky zdravotnického odvětví v podobě odpadních nádob, dezinfekcí a osobních ochranných prostředků na skladě. Zásobujte se dříve, než bude pozdě.
Více naleznete ZDE a ZDE

AKČNÍ NABÍDKA

Připravili jsme pro vás katalog s akční nabídkou kovových výrobků z produkce výrobních divizí Meva a.s.

Sortiment nádob na komunální odpad, kontejnerů, záchytných van a podlah, výklopných a úložných kontejnerů. PLATNOST: Od 1. 9. 2020

cenik_dopravneho

TÉMA MĚSÍCE

PRODLUŽTE SI LÉTO SE ZAHRADNÍMI TOPIDLY MEVA

Nemusíte se obávat, že je léto téměř u konce. Se zahradními topidly si můžete posezení na terase či pod pergolou prodloužit až do zimy. Topidla jsou také hojně využívána v restauracích a hospodách pro venkovní posezení i v chladném dni. V sortimentu společnosti Meva a.s. je k nalezení ucelená škála výrobků, které vám posezení v příjemně teplém prostředí umožní.

Funkčnost spojená s praktičností

Zahradní topidla z produkce Meva a.s. se pyšní moderním designem, skladností a nenáročností na prostor. Manipulace s topidly je jednoduchá díky kolečkům, kterými je každé topidlo vybaveno. Aby nebylo okolí nijak narušeno je propan-butanová lahev na 10 kg skryta estetickým krytem. Díky těmto aspektům lze topidla využít takřka kdekoliv, ať už ve vnitřních prostorách nebo venku pod přístřeškem.

„Společnost Meva a.s. poskytuje u všech výrobků záruku na materiál a servisní práci.“

Náročnost instalace zahradního topidla

Topidla lze složit během 20 minut, přičemž nejsou nijak náročná na instalaci. Po složení je topidlo ihned připravené k provozu. Před samotnou instalací topidla je důležité zkontrolovat, zda se v balení nachází veškeré komponenty pro správnou a bezpečnou funkčnost. Jedná se o regulátor s dostatečným výkonem a dostatečně dlouhá hadice. Tyto komponenty jsou společností Meva a.s. standardně dodávány v balení s výrobky.

Bezpečnost plynových topidel

Když člověk používá výrobek, kde je médiem propan butan často se ptá, jak je to s bezpečností. Tato otázka je samozřejmě na místě, ale v případě topidel produkovaných společností Meva a.s. není nutná. Topidla jsou vybavena termopojistným ventilem, který v případě pádu uzavře přívod plynu. Dále je topidlo vybaveno pojistkou proti převržení. Ta při případném pádu zabrání vzniku požáru. Mezi další funkce topidel patří například elektrické zapalování a regulování výkonu, které vám usnadní používání topidel.

Výběr vhodného topidla

Topidla jsou vyráběna v různém designovém provedení, velikostech a především výkonu, který určuje efektivitu spotřeby plynu. Výkon a tím spojená spotřeba mají vliv na produkci tepla topidlem na jednu 10 kg plynovou lahev. Kromě topidel podlahových lze v sortimentu společnosti Meva a.s. nalézt také topidla pro umístění na stůl. Dalším faktorem ovlivňujícím výběr topidla je cena. Ta se na trhu pohybuje od 3000 Kč, za topidla vyrobené ze slabšího materiálu a nemají zmíněné ochranné prvky, až do 10 000 Kč. Vše závisí na výkonu, funkcích, typu a velikosti. V tomto případě se ale šetřit nevyplatí, protože mnohdy se stává, že pokud se levnější topidlo poškodí, je neopravitelné. Je proto důležité vyhodnotit všechny aspekty, které ovlivňují rozhodování o koupi zahradního topidla.

„Jednou ze strategií společnosti Meva a.s. je nabízet kvalitní a bezpečné výrobky, které mají dlouhou životnost. Proto společnost během výrobního procesu klade důraz na tyto aspekty.“

avatar
Neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení: