Vážení čtenáři,
vítáme vás u srpnového vydání měsíčníku Zpravodaj. V tomto čísle vás informujeme o zařazení nového výrobku v podobě výklopného kontejneru s automatickým výklopným mechanismem a zařazení návrhů a prototypů na náš e- shop. Dále vás srdečně zveme na tradiční každoroční akci „Den otevřených dveří“, která se koná dne 17. 9. 2020 v areálu společností Meva-tec a Meva. Ve dnech 22.-26. 9. 2020 nás můžete navštívit na veletrhu FOR GARDEN konaný v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.
Těšíme se na vás!

NOVĚ V SORTIMENTU

Inovované provedení výklopného kontejneru pro usnadnění nakládání a přepravu štěrku, písku, palivového dřeva, cementu, odpadu a dalšího materiálu. Výrobek byl vylepšen o zubový mechanismus vyklápění s možností jak ručního vyklopení, tak automatického systému v podobě tlačítka, které se aktivuje nárazem přední části kontejneru do hrany velkoobjemového kontejneru.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Tímto vás zveme na tradiční každoroční „Den otevřených dveří“ společností Meva-tec. s.r.o. a Meva a.s. v Roudnici nad Labem.

NÁVRHY A PROTOTYPY NA E-SHOPU

Nově na e-shopu společnosti Meva-tec naleznete sekci „Návrh a vývoj prototypů“. V této sekci naleznete speciálně upravené výrobky nebo zcela nové produkty vyrobené na míru přání našich zákazníků.
Nevybere-li si zákazník z našeho standardního sortimentu, nabízíme možnost konzultace a následného řešení dle specifikací zákazníků ve spolupráci obchodního oddělení a výrobních závodů Meva a.s.

VELETRH PRO ZAHRADY

Přijďte nás navštívit na veletrh pro zahrady a komunální sféru ve dnech 22.-26. září PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

cenik_dopravneho

TÉMA MĚSÍCE

PODZEMNÍ KONTEJNERY ZNAČKY MEVA

Společnost Meva se sídlem ve městě Roudnice nad Labem se zabývá výrobou podzemních kontejnerů od roku 2010. Cílem Mevy je poskytovat každodenní profesionální přístup, inovativní řešení a znalost trhu a jeho potřeb. Díky vysoké kvalitě výrobků, pružného servisu a poradenství pomáhá Meva řešit každodenní potřeby svých zákazníků. Jednou z těchto potřeb je řešení sběru odpadu ve městech a vesnicích tak, aby nedošlo k narušení estetiky, omezení prostoru, a přesto byl zachován vysoký objem pro odpad. Za tímto účelem se hojně instalují právě podzemní kontejnery.

Princip podzemních kontejnerů

Princip podzemních kontejnerů spočívá v uložení velkoobjemových nádob na tříděný odpad pod povrch, čímž je zajištěna jak efektivita sběru díky velkému objemu, tak i estetika prostředí, jelikož jsou plněny pomocí vyhazovacího sloupku umístěného nad povrchem chodníku či ulice. Z estetického a provozního hlediska jsou pro sběr a třídění odpadů tím nejlepším řešením, přičemž jsou odolné vůči vandalismu.

Výhody podzemních kontejnerů

Podzemní kontejnery brání zpětnému vybírání odpadu, eliminují zápach, jsou jednoduché na obsluhu, pojmou vysoký obsah odpadu, nejsou náročné na prostor, jsou nehořlavé, nenarušují estetiku prostředí, poskytují bezvadnou funkčnost a pro výsyp podzemních kontejnerů není zapotřebí speciální techniky. Vyprazdňování nádob je zajišťováno standardními vozy svozových firem nebo technických služeb.

avatar
Neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení: