VÝROBNÍ PROGRAM SPOLEČNOSTI MEVA-TEC s.r.o._vodn_foto_1

V tomto vydání se zaměříme na tzv. velkoobjemové kontejnery pro převoz a skladování odpadu, stavební sutě a dalších. Díky naším výrobním partnerům jsme schopni vyhovět individuálním požadavkům. Zákazník může volit z palety barev dle RAL, přizpůsobit rozměry kontejneru dle potřeb nebo opatřit kontejner potiskem a vlastní personifikací kontejneru.

Více než 25 let zkušeností a stovky vyrobených kusů nám pomáhá spolehlivě naplňovat vaše požadavky.


VÝPRODEJ VELKOOBJEMOVÝCH KONTEJNERŮ

banner_vokkontejnery_vok

Bezpečnost práce ve výškách

Bezpečnost práce je pro nás důležitá a proto jsme do sortimentu nově zařadili bezpečnostní klece.

Bezpečnostní pracovní klec je určena ke zdvihání osob pomocí vysokozdvižného vozíku. Jedná se o pomocný prostředek, který je možné použít k příležitostným pracím na vyvýšených místech, např. údržba, opravy, montáže a podobné činnosti.

Používání bezpečnostních klecí je možné pouze za předpokladu dodržování místních předpisů pro práce ve výškách.

DGUV 208-031
FEM 4.006
Nařízení vlády č. 378/2001 Sb.

lp_1202_2_v7727_17728_1lp_1201_5_v 

TÉMA MĚSÍCE

VELKOOBJEMOVÉ KONTEJNERY PRO HOSPODAŘENÍ S ODPADY

Velkoobjemové kontejnery jsou vyráběny z oceli. Jsou určeny pro skladování a převoz nejrůznějšího odpadu a materiálu. V závislosti na provedení kontejneru jsou nejčastěji používané pro pevný a sypký odpad, sběr papíru, stavební materiál, biologicky rozložitelný odpad, apod. Naše společnost dodává velkoobjemové kontejnery v rozměrových provedeních Avia, Abroll nebo jako vanové kontejnery.


Kontejnery AVIA

Toto provedení kontejneru je nejčastěji používáno pro sběr a odvoz odpadu. Často jsou využívány také ve stavebním průmyslu, kde jsou používány pro přepravu a skladování sypkých a pevných materiálů. Avia kontejnery dodáváme v různých provedeních a typech. Varianty s pevnými bočnicemi, sklopnými bočnicemi, se sedlovou střechou a pevnými nebo síťovanými bočnicemi. Pro sběr starých oděvů je možné využít uzavřené provedení s vrchními víky.

Kontejnery ABROLL

Tento typ kontejneru je využíván pro skladování a přepravu suti, zeminy, stavebního materiálu i odpadu stejně jako kontejnery Avia. Provedení Abroll dodáváme v provedení s pevnými bočnicemi, nicméně na rozdíl od kontejnerů Avia jsou Abroll kontejnery vyráběny ze silnějšího materiálu a ve více objemových provedeních s vyšší nosností. Kontejnery Abroll je možné vyrobit v provedení s odklápěcím víkem na hever pro ochranu obsahu a stejně jako Avia kontejnery je možné tento typ vybavit úchyty pro ochranou síť nebo plachtu.

Vanové kontejnery

Vanové kontejnery jsou dimenzovány na menší vozy s řetězovým nakladačem a poskytují kompaktnější rozměry. Tento typ je určen pro sběr a svoz komunálního, průmyslového a dalšího odpadu. Jsme schopni dodat vanové kontejnery v otevřeném provedení, v provedení s vyztuženou konstrukcí, s odpruženými víky nebo se sklopným čelem.

avia_h_k_natahov_n_1abroll_h_k_natahov_n_1vanak_retez_natahovani_1


Zakázková výroba

Snažíme se vyjít vstříc našim zákazníkům a jsme schopni poskytovat individuální řešení. Pokud naše standardní nabídka kontejnerů nevyhovuje vašim požadavkům, nabízíme i možnost zakázkové výroby.

rolnaabroll_hak_1


Neváhejte kontaktovat společnost MEVA-TEC na tel. čísle 416 823 181.

KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF