Vážení čtenáři,
vítáme vás u červencového vydání měsíčníku ZPRAVODAJ pro rok 2022. Vysoké letní teploty se blíží a my věříme, že se už nemůžete dočkat nezapomenutelných zážitků z dovolených. Abychom vám byli nápomocni s vybavením na vaše zážitky, připravili jsme si pro vás zajímavé téma měsíce o outdoorových aktivitách. V tomto vydání se navíc dočtete o spuštění vylepšeného e-shopu naší společnosti a novinky v podobě praktických kónických sudů.

SPUSTILI JSME VYLEPŠENÝ E-SHOP

Vážení zákazníci,
Rádi bychom Vám představili náš modernizovaný e-shop, který přináší mnoho novinek a funkcí. Naším cílem bylo vytvořit e-shop, který našim zákazníkům usnadní a urychlí nákup ideálního produktu. Nadále budeme pracovat na atraktivním obsahu, vylepšovat funkce a vzhled, tak abychom našim zákazníkům i nadále přinášeli radost z  nákupu.  www.mevatec.cz

e_shop_01

NOVINKA - KOVOVÉ KÓNICKÉ SUDY8316_8317_k_nick_sudy

Do sortimentu jsme nově zařadili kovové kónické sudy s odnímacím víkem. Jsou dodávány v provedení s UN označením pro skladování a převoz tuhých nebezpečných látek a provedení s povolením pro potravinářské látky. Kónický tvar sudu šetří místo a usnadňují manipulaci.TÉMA MĚSÍCE

VYBAVENÍ PRO OUTDOOR

Chystáte se svou dovolenou strávit na chatě, v kempu nebo se připravujete na výlet do přírody? V takovém případě je dobré býti připraven. Toto heslo jsme si ve společnosti Meva vzali k srdci, a proto bychom vás chtěli seznámit s našimi výrobky, které jistě ocení každý cestovatel, stanař i chalupář.

Pro turistiku i camping
Například při expedici v horských oblastech, kde je nejbližší civilizace na hony vzdálená, jistě naše výrobky využije každý dobrodruh. Při dlouhém cestování vyhládne a je tak zapotřebí se utábořit a připravit si oběd. Pro tento účel jistě využijete spolehlivý a odolný propan-butanový vařič. Naleznete u nás campingové vařiče na propan-butan různých velikostí a výkonů. Pro přípravu kávy nebo čaje pak můžete vedle stanu přibalit lehký a kompaktní vařič včetně vysoce odolného nádobí.

Myslíme i na chataře a chalupáře
Nejen na cestách, ale i na chalupě jistě využijete některý z našich vařičů nebo grilů. Tyto výrobky jsou navrženy s ohledem na dostatečný výkon, ale také na mobilitu. Vařiče jsou lehké a přesto odolné. Stačí připojit k propan-butanové lahvi či kartuši a začít s přípravou pokrmu.


Promyšlený design a vynikající efektivitaoutdoor_34
Pro nás je outdoor a camping oblíbený způsob, jak trávit volný čas, a tak vás jistě nepřekvapí promyšlenost výrobků a jak snadné je jejich používání. Navíc je každý výrobek certifikovaný a musí být testován a schválen akreditovanou zkušebnou. Tedy nejen bezvadná funkčnost, ale také bezpečnost výrobku je pro nás samozřejmost. Důležité je také zmínit, že veškeré prototypy nových výrobků jsou testovány v praxi. Při kontrole prototypu je sledována spotřeba náplně, produkce spalin a další aspekty.

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 181
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF