Vážení čtenáři,
vítáme vás u vydání měsíčníku ZPRAVODAJ pro měsíc červenec. Na úvod informujeme o omezení kamionové dopravy ve městě Roudnice nad Labem. Dále vám představíme novinky v našem sortimentu v podobě skládacích plastových boxů pro sběr ovoce a zeleniny. Nezapomeňte také na probíhající výstavu stanů s naším stánkem propan-butanových výrobků. Na závěr si můžete přečíst recenzi na jeden z našich výrobků pro outdoor.

ickoUpozornění na omezení dopravy !!!

dovolujeme si vás touto formou upozornit na probíhající rozsáhlou výstavbu pozemních komunikací ve městě Roudnice nad Labem a okolí. Z tohoto důvodu došlo k přesměrování kamionové dopravy. Informace o přesměrování dopravy naleznete na tomto odkaze.

Obchodní tým MevaNOVINKA V SORTIMENTU – PLASTOVÉ BOXY

Plastové boxy pro potraviny s možností složení naleznete na našem e-shopu spolu s dalšími boxy na www.mevatec.cz

plastov_boxy_01
pva_expo_1

pva_expo_2

VÝSTAVA STANŮ PVA EXPO PRAHA

Aktuálně probíhá výstava outdoorového propanbutanového vybavení společnosti Meva na výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech.
Výstava se koná do 22. 8. 2021. V našem stánku si můžete prohlédnout a pořídit náš sortiment za výhodné ceny.
Těšíme se na Vás!

Relaxujte na plný plyn.“

 

 
RECENZE VÝROBKU
_as_na_ryby_recenze


Dáte si u vody rádi kávu, čaj, nebo jiný váš oblíbený nápoj a už vás nebaví pít ze starého plecháčku, nebo běžného hrnku?
Meva nabízí stylový a praktický outdoorový hrnek. Přečtěte si celou recenzi na jeden z mnoha outdoorových výrobků společnosti Meva:

www.casnaryby.cz

TÉMA MĚSÍCE

MODULÁRNÍ ZÁCHYTNÉ VANY_vodn_foto_modularni_vany_01

Pokud skladujete vodu ohrožující nebo jinak nebezpečné látky, jistě pojem záchytná vana znáte. Pokud vám však tento pojem nic neříká je zapotřebí zmínit, že záchytné vany jsou důležitou součástí skladů a provozů, kde se takové kapaliny vyskytují.

Co je to záchytná vana?
Záchytná vana slouží pro zachycení případných úniků kapalin z obalů uskladněných na záchytné vaně. Vyrábějí se z různých materiálů odolný vůči různým látkám. Žádný obal nevydrží věčně nebo může dojít k jeho poškození, a proto je důležité, aby takový obal byl umístěn právě na záchytnou vanu.

 

Potřebuji záchytnou vanu?
Záchytné vany nejen, že šetří vaše finance, ale především také životní prostředí, jelikož uniklá látka zůstává uvnitř vany a jde tak o důležitou součást vybavení, že získaly oporu také v legislativě. Konkrétně hovoříme o tzv. zákonu o vodách č. 254/2001 Sb. a vyhlášce Ministerstva životního prostředí č. 450/2005 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Díky této legislativě tak musí být záchytná vana součástí skladování nebezpečných nebo vodu ohrožujících kapalin.

8199_018200_018201_02

Modulární záchytné vany
Jak již bylo napsáno, vany jsou vyráběny z různých materiálů. Materiál ale není jediné kritérium. Důležitá je také velikost, objem, ale také celková nosnost. Novinka modulární záchytné vany jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polyetylenu a byly navrženy s modulárními rošty, přičemž vycházejí z přesných rozměrů 200 l sudů. Je tak možné použít vanu bez roštu a sudy na vanu uskladnit přímo na paletě. Popřípadě lze záchytnou vanu vybavit plastovým nebo ocelovým roštem a sudy skladovat přímo na roštu.

 

8202_018203_018204_02

 

Jak vybrat záchytnou vanu?
Výrobní materiál vany musí odolávat skladovaným kapalinám. V takovým případě je doporučeno kontaktovat skladované kapaliny. Dalším kritériem výběru je objem záchytné vany. Ten nesmí být menší než objem jednotlivého obalu. Pokud je tedy zapotřebí uskladnit dva sudy o objemu 200 l, musí být záchytný objem vany minimálně 200 l. Celkové množství skladovaných kapalin pak nesmí překročit 10-ti násobek záchytného objemu. Mimo novinky v podobě plastových modulárních záchytných van v sortimentu společnosti naleznete také ocelové, sklolaminátové a další plastové provedení.

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 181
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF