Vážení čtenáři,
vítáme Vás u dalšího, tentokrát červencového vydání Zpravodaje. V tomto čísle Vás seznámíme s připravovaným příspěvkem do časopisu PRO města a obce v podobě článku o podzemních kontejnerech značky Meva, zvýhodněnou nabídkou našich výrobků a připravovanou nabídkou výrobků, které Vám pomohou při úklidu po povodních.


ČLÁNEK O PODZEMNÍCH KONTEJNERECH

pro_obce_a_m_sta_01Začátkem tohoto měsíce vychází v příloze časopisu PRO města a obce článek o podzemních kontejnerech značky MEVA. Dozvíte se více o samotném výrobci, Meva a.s., o tom, jak podzemní kontejnery fungují, jaké jsou výhody nebo naopak nevýhody takového řešení sběru odpadu a důvody proč je toto řešení sběru tříděného odpadu tak populární a inovativní.
Tomáš Martan, obchodní ředitel společnosti Meva a.s.
Tel.: 725 802 570, martan.tomas@meva.eu

podzemni_kontejnery_07podzemni_kontejnery_01tabor_kotnovska_01box_klap


AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ CENY

v_prodej_02Nepřehlédněte nabídku cenově zvýhodněných výrobků zařazených na našem e-shopu v sekci výprodej www.mevatec.cz.
Sběr odpadu, vybavení dílen, manipulační vozíky, vybavení měst a obcí, bezpečné skladování kapalin a další…

 

 

let_k_povodn_2020_01_str_nka_1
let_k_povodn_2020_01_str_nka_2

 

POVODNĚ 2020

Nezvykle silné deště překvapily mnohé z vás a nyní se musíte vypořádat s úklidem, který nadměrná vlhkost a voda napáchaly ve vašem domě nebo obci? Abychom vám pomohly, připravili jsme pro vás několik výrobků z našeho sortimentu.
Kompletní sortiment, včetně odpadových nádob, propan-butanových výrobků a dalších naleznete na: www.mevatec.cz

 

 

cenik_dopravneho

 

 

TÉMA MĚSÍCE
 

8068_dezinfek_n_stojan_vyobrazen_str_nka_4STOJAN NA DEZINFEKCI RUKOU

Hledáte řešení pro zajištění dezinfekce ve vaší firmě, pro obchodní centra, výrobní provozy, sklady nebo jiné prostory s vysokou koncentrací lidí? Nehledejte více. Máme pro vás esteticky vydařené, a hlavně funkční řešení pro distribuci dezinfekce na čištění rukou.

 


Popis výrobku

Stojan je vyroben z kovového materiálu pro zajištění dlouhodobé životnosti a odolnosti s možností umístění jak ve vnitřních, tak i venkovních prostorách. Stojan nezabírá příliš velký prostor a nenarušuje estetiku prostředí. Díky nízké hmotnosti a absence nutnosti připojení ke zdroji elektrické energie je možné stojan umístit prakticky kdekoliv a kdykoliv jej přemístit dle potřeby.

8068_dezinfek_n_stojan_vyobrazen_str_nka_28068_dezinfek_n_stojan_vyobrazen_str_nka_38068_dezinfek_n_stojan_vyobrazen_str_nka_58069_02Výhody

Stojan je opatřen informační plochou s vyobrazením způsobu aplikace dezinfekčního prostředku. Největší výhodu stojanu však představuje dávkování dezinfekce bez dotyku rukou. Díky nášlapnému mechanismu lze snadno a rychle dávkovat vyměřené dávky dezinfekce o objemu 1,5-2 ml.
• Český výrobek.
• Funkční design - skryté komponenty, snadná údržba.
• Nevyžaduje přívod elektrické energie.
• Vhodný pro vnitřní i venkovní prostory.
• Bezdotykový nášlapný systém dávkování.
• Až 2500 dávek dezinfekce rukou při použití 5 l náplně (typ 8069).

 

 

Funkčnost

Dávkovač dezinfekce je ukrytý uvnitř stojanu. Výměna náplně je rychlá a snadná. Stojan je vhodný pro bezoplachový hygienický gel na ruce 5 l přičemž disponuje vnitřním prostorem pro dva kanystry o objemu 5 l. Připojit však lze pouze jeden kanystr, zatímco druhý lze uskladnit v prostoru stojanu jako přípravu pro rychlou výměnu náplně.

Doporučená aplikace dezinfekce8068_novirus_stand_meva_tec

Vložte ruce pod dávkovač dezinfekce a šlápněte na pedál. Přesně odměřenou dávku dezinfekce pak rozetřete po rukou. Doporučený způsob:
1. Dejte ruce na sebe, zaklesněte prsty a třete pravou dlaní levý hřbet ruky a naopak.
2. Dejte ruce dlaněmi k sobě, zaklesněte prsty a třete dlaní o dlaň.
3. Semkněte prsty a otírejte horní část semknutých prstů dlaní druhé ruky.
4. Otáčivým pohybem dlaně otírejte palec druhé ruky a naopak.
5. Krouživým pohybem třete levý palec v sevřené pravé dlani a naopak.
6. Obousměrnými krouživými pohyby třete sevřenými prsty pravé ruky levou dlaň a naopak.

e-mail: prodej@mevatec.cz
tel.: 416 823 181


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF