Vážení čtenáři,
s radostí Vás vítáme u červnového vydání měsíčníku Zpravodaj. Tento měsíc Vám přinášíme řadu zajímavých novinek a důležitých informací ze světa naší společnosti. Dne 4. 6. 2024 se zúčastníme setkání starostů a místostarostů Jihomoravského kraje a ve dnech 12. – 13. 6. se uvidíme na konferenci Odpady a obce 2024 pořádané v Hradci Králové. S potěšením Vám také oznamujeme spuštění nových webových stránek www.meva.eu  s modernizovaným vzhledem a podrobnými informacemi o našich výrobních kapacitách, historii a dalších aspektech naší společnosti. Kromě toho si můžete prohlédnout online verzi našeho nového katalogu s výrobním programem. Pro ty z Vás, kteří preferují tištěnou podobu, máme pro Vás k dispozici produktový katalog. Nezapomeňte se také seznámit s novinkami v našem sortimentu, které jistě oceníte. A nakonec, jako téma měsíce jsme pro Vás připravili článek o propan-butanových výrobcích, které se Vám budou jistě hodit na dovolenou.


SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ / ODPADY A OBCE 2024


region_servis_01
XIX. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ JIHOMORAVSKÉHO KRAJE
MÍSTO:
Vinařství U Kapličky, ul. Vinařská 484, Zaječí

DATUM: 4. června 2024

Dne 4. června budeme součástí setkání starostů a místostarostů Jihomoravského kraje. Představíme zde řešení hospodaření s odpady společnosti Meva.odpady_a_obce_2024_01

Rádi se s Vámi setkáme na 25. ročníku konference Odpady a obce, která se bude konat 12.-13. 6. 2024 v kongresovém centru Aldis, Hradec Králové. Budeme zde mít příležitost představit naše inovativní řešení pro hospodaření s odpady ve městech a obcích a další produkty z programu městského mobiliáře. Rádi Vás seznámíme s našimi nejnovějšími projekty a výrobky, které
přispívají k efektivnímu a udržitelnému nakládání s odpady. Těšíme se na setkání s Vámi a na možnost sdílet zkušenosti a nápady, které mohou pomoci zlepšit kvalitu života v našich městech a obcích.


meva_str_nky_01


S potěšením Vám také oznamujeme spuštění nových webových stránek www.meva.eu s modernizovaným vzhledem a podrobnými informacemi o našich výrobních kapacitách, historii a dalších aspektech naší společnosti.

cz_katalog_mevabKatalog výrobního programu je nyní dostupný online na www.mevatec.cz

cz_katalog_ti_t_n_01

 TIŠTĚNÝ KATALOG
Produktový katalog zasíláme zdarma na vyžádání.
Máte-li zájem o katalog v tištěné podobě, kontaktujte nás na e-mailové adrese:
prodej@mevatec.cz banner_vaky_01


banner_ibc_kryt_01

va_i_move_01

TÉMA MĚSÍCE
NA DOVOLENOU S PROPAN-BUTANOVÝMI VÝROBKY MEVA

tm_vod_01

Když vyrážíte na dovolenou do přírody, správná výbava může udělat velký rozdíl. Společnost Meva, známá svými kvalitními propan-butanovými výrobky, nabízí široký sortiment vařičů, topidel a campingového nádobí, které vám zajistí komfortní a bezproblémový pobyt v přírodě.


meva_piknik_08Na dovolenou s vařiči od Mevy

Široký sortiment vařičů splňující veškeré nároky každého dobrodruha. Jednoduchost a robustní provedení vařičů Atos a Focus pro ty, kteří hledají skvělé řešení pro rychlé a efektivní vaření za všech podmínek. Složitelné modely Spider Pro, Hiker a Spark pro snadné přenášení v batohu. A pro ty, kteří potřebují více než jeden hořák je tu dvouvařič Dual Compact. Skladné a výkonné řešení na rodinné výlety nebo delší pobyty v přírodě, když je zapotřebí připravit více jídel najednou.
meva_camping_2023_55

Novinkou v sortimentu je pak dvouvařič Move s posuvným hořákem, který nabízí flexibilitu při vaření. Potřebujete vyšší výkon pro ohřev pokrmu? Jednoduše posuňte hořák a využijte výkon obou hořáků najednou. Samozřejmě nelze opomenout výkonný a kompaktní vařič Tripper, který se může pyšnit prestižním oceněním Světa outdooru a značkou kvality dTest. Proč je tento vařič tak oblíbený? Jelikož kombinuje vysoký výkon, kompaktnost a třetinovou spotřebou plynu oproti jiným vařičům díky nádobě s tepelným výměníkem ve spodní části.

Komfort na cestách za každého počasí
Jedním z nejnovějších přírůstků je Vatop, který kombinuje funkce vařiče a topidla v jednom zařízení. Tento univerzální výrobek je ideální pro chladnější večery v přírodě, kdy potřebujete nejen vařit, ale i se zahřát. Pokud však hledáte samostatné topidlo, Meva nabízí výkonné mobilní topidlo Olymp. Kromě vařičů a topidel nabízí Meva i široký sortiment plynových kartuší pro zajištění, že vaše zařízení bude vždy připraveno k  použití. Dovolená s propan-butanovými výrobky Meva je zárukou pohodlí a spolehlivosti. Vybavte se kvalitními produkty a užijte si svou dovolenou naplno!

Pro pomoc s výběrem toho správného výrobku nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: prodej@mevatec.cz
Tel.: 416 823 181 / 188 / 173


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF