Vážení čtenáři,
vítáme vás u červnového vydání měsíčníku ZPRAVODAJ. Na úvod vás seznámíme s novinkou na našem e-shopu v podobě modulárních záchytných van. Dále vás informujeme o novém sortimentu pro dům a zahradu. Na závěr můžete sledovat reportáž o výherci ocenění „Skleněná popelnice“, který vyměnil nadzemní kontejnery pro sběr tříděného odpadu za polopodzemní řešení od společnosti Meva.

NOVINKA NA E-SHOPU – MODULÁRNÍ ZÁCHYTNÉ VANY

nov_z_chytn_vany

d_m_a_zahrada_e_shopSORTIMENT PRO DŮM A ZAHRADU NA E-SHOPU

Rozšířili jsme sortiment o praktické výrobky vhodné pro dům a zahradu. Nyní naleznete vše na jednom místě na našem e-shopu. Zásobníky na sběr dešťové vody, zahradní vozíky, květináče, kompostéry, propanbutanové výrobky naleznete na

www.mevatec.cz

 

 

OCENĚNÍ SKLENĚNÁ POPELNICErce_polopodzemni_kontejnery_02


Výměna nadzemních kontejnerů za velkoobje-mové polopodzemní řešení pro sběr tříděného odpadu se vyplácí. Více prostoru pro odpad, krásné zpracování a jednoduchá manipulace.

Společnost Meva navrhla a dodala řešení i do města Roudnice nad Labem, které je výhercem prestižního ocenění „Skleněná popelnice“ udělované obcím a městům za objem vytříděného odpadu. Soutěž je každoročně vyhlašována Ústeckým krajem ve spolupráci s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM.

Reportáž sledujte ZDE

TÉMA MĚSÍCE

VŠE PRO VÁŠ DŮM A ZAHRADU

d_m_a_zahrada_vod_02


Pokud přemýšlíte nad tím, jak vylepšit okolí vašeho domu nebo jak si usnadnit práci na zahradě, máme pro vás novinky v naší nabídce.
Usnadní vám práci při úklidu i údržbě. Pomohou vám ušetřit finance za vodu. Zkrášlí sezení na zahrádce, vaši terasu nebo přístřešek. I pro interiéry máme praktické pomocníky v podobě praktických sadbovačů pro pěstování vlastních bylin nebo květináčů s promyšleným systémem závlahy. S krásným počasím také přichází sezóna grilování, tak neváhejte a pořiďte si nějaký pořádný gril značky Meva.

Vše pro vaši zahrádku

Ačkoliv se specializujeme především pro sběr komunální, průmyslového a nebezpečného odpadu, uvědomujeme si, že i zahrada je významným producentem všeho možného materiálu a odpadu. Ušetřete si cestu a vyzkoušejte některý z praktických vozíků Load&Go. Zahrada navíc vyžaduje dodatečnou údržbu, a to nejen z pohledu úklidu. Máme na mysli zalévání rostlin a čištění chodníků a dalších povrchů. Neplýtvejte zbytečně pitnou vodou a využijte tu dešťovou pomocí našich zásobníků.

 

8106_02cagewoodcan_aranz_01www_aqua_can_schemat_3

Jak ještě více zkrášlit okolí domu? S tím vám pomohou detailně zpracované květináče v imitaci ratanu. Potřebujete uskladnit nářadí nebo pokrývky z nábytku?
Na to se hodí uzamykatelné boxy, které svůj obsah spolehlivě ochrání před vlivy počasí.

respana_planter_set_drep_karta_4zahradni_box8066_028007_02

Něco pro váš dům

Nic nerozzáří pokoj více než rostliny. Proto u nás naleznete i vnitřní květináče s integrovaným systémem závlahy v různých barvách. Nebo můžete vyzkoušet promyšlené sadbovače, které jsou vhodné jak na okrasné rostliny, tak i pro pěstování bylin. S uložením věcí v domácnosti vám pak pomůžou průhledné úložné boxy. Mimo to u nás naleznete i další výrobky v podobě kompostérů, propan butanové výrobky pro přípravu jídla nebo likvidaci plevele, zahradní topidla, nádoby na biodpad a další. U nás naleznete vše potřebné na jednom místě.

3932_06_2020utz02005_stolni_etna_2ukp18006_07gp19001_03

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 181
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF