Vážení čtenáři,
vítáme vás u červnového vydání měsíčníku Zpravodaj. Jsme potěšeni aktuálním vývojem boje proti nákaze a že si obyvatelé České republiky mohou konečně oddechnout od zaváděných bezpečnostních opatření. V tomto vydání se dozvíte o rozšíření struktury společnosti Meva-tec s.r.o. v podobě nového marketingového oddělení, dále pak o novinkách v sortimentu a připomenutí nabídky zásobníků na dešťovou vodu s možností získání dotace.


MARKETINGOVÉ ODDĚLENÍ
marketing_01
V rámci zlepšení služeb poskytovaných našim zákazníkům, navýšení efektivity pracovních procesů a zviditelnění značky Meva-tec v České republice i zahraničí jsme v rámci restrukturalizace skupiny společností Meva Group založili vlastní marketingové oddělení. 

STOJAN NA DEZINFEKCI RUKOU
8068_let_k_stojan_02
Do sortimentu jsme nově zařadili designový a praktický stojan na dezinfekci rukou. Stojan poskytuje řešení pro udržení hygienického prostředí na pracovišti, ve venkovních prostorách nebo obchodních zónách. Dezinfekce je dávkována bez dotyku rukou pedálovým mechanismem.

PODZEMNÍ ZÁSOBNÍKY PRO SBĚR DEŠŤOVÉ VODY

Nabízíme široký sortiment nadzemních ale také podzemních zásobníků. Je možné vybírat z menších zásobníků pro pozemky s menšími rozměrovými dispozicemi až po velkoobjemové řešení.
Možnost dodání až 25 000 l řešení sběru dešťové vody.

 

 

cenik_dopravneho

dotacni_program_destovkahospoda_en_s_de_ovou_vodou_str_nka_1hospoda_en_s_de_ovou_vodou_str_nka_2

 

 

 

 

 


TÉMA MĚSÍCE

 

mono_3HOSPODAŘENÍ S DEŠŤOVOU VODOU

Dešťová voda je jeden z volně přístupných zdrojů užitkové vody. Abychom poskytli využití tohoto zdroje na maximum, rozhodli jsme se stávající nabídku podzemních zásobníků rozšířit. Vedle nádob Herkules tak nově můžete nalézt monolitické podzemní zásobníky a zásobníky Modularis.

Vodu v podzemním zásobníku lze využívat celoročně.
Podzemní zásobníky4rain_mono_mit_filter

Proč používat podzemní zásobník, když je nadzemní zásobník lépe dostupný?

Výhody podzemních zásobníků:
• Zachování kvality sebrané vody.
• Lze je používat celoročně.
• Nenarušují estetiku okolí.
• Vysoký objem pro více vody.
• Nevyžadují bednění nebo betonování.

mono_01Monolitické podzemní zásobníky

Tento typ zásobníku míří na co největší efektivitu s rozumnou nabídkou kapacity. Nabídka objemů se standardně pohybuje v rozpětí 3.000 až 6.800 litrů a hodí se tak na středně velké až velké zahrádky. Při instalaci takového zásobníku je však zapotřebí počítat s vyhloubením jámy s plochou přesahující rozměry zásobníku minimálně o 500 mm z každé strany. Zásobník se instaluje minimálně 1200 mm od staveb, zdí a dalších pevných konstrukcí.

 

 

 

Modulární podzemní zásobníky

Podzemní zásobník Modularis disponuje na rozdíl od monolitických zásobníků menším objemem 2500 l. Jedná se však o zásobník modulární, což znamená, že lze spojit více zásobníků Modularis k sobě a vytvořit tak vysoko objemovou sestavu pro sběr dešťové vody. Zásobníky se propojují pomocí propojovacích sad v řadě a lze tak vytvořit sběrný systém o libovolném poštu zásobníků. Díky svým půdorysným rozměrům (1,8 m2) jsou podzemní zásobníky Modularis vhodné do míst s nedostatkem prostoru.

Sestavte si vlastní systém pro sběr dešťové vody o libovolném počtu zásobníků.

 

dotacni_program_destovka1

Příslušenství7963_01

Abychom vám byli schopni poskytnout kompletní sestavu, přidali jsme do nabídky bohaté příslušenství. Mimo sběračů dešťové vody pro nadzemní zásobníky tak můžete vybírat mezi sestavami pro čerpání nebo vybavit zásobník vestavěným filtrem, filtračním košem nebo teleskopickým prodloužením a instalovat nádrž do větší hloubky.

KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF