Vážení čtenáři,
vítáme Vás u dubnového vydání měsíčníku Zpravodaj společnosti Meva pro rok 2023. V tomto vydání se dočtete o účasti společnosti Meva na 57.  ročníku konference DNY MALÝCH OBCÍ, kde Vám představíme naše řešení pro nakládání s odpady. Dále nás naleznete na výstavě Danubius GASTRO v Bratislavě, kde Vám představíme sortiment propan-butanových spotřebičů.

Nepřehlédněte také nové video na našem kanále na stránkách YouTube, novinky v sortimentu a slevové akce na sortiment pro dům a zahradu a také veškeré kovové sudy z produkce společnosti Meva.

Na závěr Vás v tématu měsíce seznámíme s přístřešky pro elektrokola eBike Port vhodné pro cyklostezky a městské části pro dobíjení elektrokol.

VÝSTAVY A KONFERENCE

dmo_57_praha
Místo konání:
O2 universum, Praha

Datum konání:
4. dubna 2023

Budeme se na Vás těšit na dalším ročníku Dnů malých obcí (57. DMO), kde Vám představíme naše řešení hospodaření s odpady a další vybavení pro Vaše město či obec.

Celý náš sortiment naleznete také na:
www.mevatec.czfor_garden_2023

Místo konání:
INCHEBA EXPO,
Bratislava

Datum konání:
20. – 23. dubna 2023

Těšíme se na Vás na výstavě pořádané v Bratislavě, kde Vám představíme náš sortiment propan-butanových spotřebičů.

Celý náš sortiment naleznete také na:
www.mevatec.cz

PREZENTACE VÝROBY KOVOVÝCH SUDŮ ZNAČKY MEVA

yt_sudy

Na stránkách youtube.com naleznete nové video společnosti Meva o výrobě kovových sudů na nebezpečné látky. Výroba sudů probíhá v České republice. Produkce sudů podléhá inspekci a zkoušení nezávislé zkušebny pověřené MD ČR.

SLEVA NA VEŠKERÉ KOVOVÉ SUDY
kovove_sudy

NOVINKA - EXTRA PEVNÉ STĚHOVACÍ BOXY
8371_8375_produktov_list_novinka
dual_compact_let_k_a4
dum_a_zahrada_letak_a4
solarbike_str_nka_1