VÝPRODEJ SKLADUfacebook_logo_01

Kompletní sortiment za zvýhodněné ceny naleznete ZDE.


Neváhejte a kontaktujte některého z našich obchodních zástupců.
Jsme vám k dispozici.


tel.: +420 416 823 181
e-mail: prodej@mevatec.cz

VYŘAZENÉ VÝROBKY

S politováním oznamujeme že propan-butanové výrobky „Stolní topidlo PYRAMIDA – mini“ (Typ: UTZ16001) a „Stolní topidlo ETNA – mini“ (Typ: UTZ02005) byly vyřazeny z nabídky.

Ostatní sortiment propan-butanových výrobků naleznete ZDE.

SBĚR DEŠŤOVÉ VODY NA SEZNAM.CZ

Inzerujeme také na stránkách www.seznam.cz. Nepřehlédněte naši nabídku zásobníků pro sběr dešťové vody. U nás naleznete řešení jak pro malé zahrádky v podobě nadzemních zásobníků, tak i pro velké zahrady, kde vám sběr vody zajistí velkoobjemové nadzemní nebo podzemní nádrže.

TÉMA MĚSÍCE

AUTOMATICKÉ VÝKLOPNÉ KONTEJNERY


Neustále se snažíme nabízet našim zákazníkům produkty, které zlepší efektivitu, zmírní námahu a zajistí bezpečnost na pracovišti. Jedním z těchto výrobků jsou právě výklopné kontejnery. Používají se v oblastech průmyslu, obchodu a dalších odvětvích. Aby bylo dosaženo ještě lepší efektivity, prošel výrobek úpravou v podobě automatického výklopu.

Výklopný kontejner ECO

Konstrukce jednoho z nejpoužívanějších kontejnerů v Evropě byl opatřen tlačítkem pro automatické uvolnění výklopného mechanismu. Tato modifikace zajišťuje bezpečné vyprázdnění obsahu vany kontejneru. Výklopný mechanismus je aktivován automaticky natlačením plechu tlačítka na přední části k okraji kontejneru, kam má být obsah vysypán. Aby byla zajištěna bezproblémová funkčnost za každých okolností je kontejner navíc vybaven pákou pro ruční vyklopení.

8076_028076_088076_07

Kontejnery disponují jednocestnými kapsami pro nabrání vidlicemi vysokozdvižného vozíku. Funkce tlačítka tak není nijak omezena, jelikož jsou kapsy z druhé strany zakryté. Zubový mechanismus na vaně kontejneru a perforace na vrchní části kapes poskytuje přesné vedení výklopu. Robustní konstrukce ze silného ocelového plechu a povrchová úprava prováděná práškovou barvou pak zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost výrobku.

8076_038076_048076_09

Proč právě výklopný kontejner?

Tento druh kontejneru je možné využívat všude tam, kde dochází k přesunu různého materiálu. Ať už jde o sypký materiál nebo součásti a polotovary, je výklopný kontejner dobrým pomocníkem. Používání je jednoduché, efektivní a především bezpečné. Výklopné kontejnery se staly důležitým vybavením skladového a výrobního segmentu, tak i sběrných dvorů, podniků a dalších. Kontejnery společnosti Meva jsou nezaměnitelné svou kvalitou, spolehlivostí a dostupností na českém i zahraničním trhu.

 

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 299
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF