mevatec_budova_1Jsme specialisté v oblasti dodávek nádob na sběr odpadu, městského mobiliáře a vybavení pro průmysl. Jsme společností s více jak 25 lety zkušeností. O naše klienty pečují odborníci s rozsáhlými zkušenostmi, přehledem o nových trendech a moderních řešení.                                                                                                                                             

7764_fb_2_Třídíme vždy a všude

Modré, žluté a zelené nádoby je možné spatřit kdekoliv v České republice i zahraničí. Používáme je ke třídění odpadu. Ale co když bychom chtěli menší odpadkové koše do své firmy nebo nákupního centra do našeho města? Jako odpověď bychom vám chtěli představit nové venkovní odpadkové koše pro sběr tříděného odpadu.
Jarní nabídka str_nky_z_jaro_2019_2str_nky_z_jaro_2019

Potřebujete pomoci s úklidem? Nebo zvelebit svou zahrádku? Rozhodli jsme se pro to něco udělat a nabízíme vám východisko.  Z naší jarní nabídky si můžete vybrat například praktické nádrže pro sběr dešťové vody nebo zahradní kompostér pro vaši zahrádku. Do nabídky jsme přidali i výrobky vhodné pro vaši obec nebo město.

Kompletní jarní nabídka je k nalezení na www.mevatec.cz.
Akce na zvýhodněnou dopravu při nákupu nad 5.000,- Kč bez DPH stále pokračuje!
 cenik_dopravneho

 

Vylepšujeme náš e-shop!strany_katalogu_na_eshopu_4_

Nyní na našich webových stránkách mimo technických listů naleznete i stranu katalogu, na které se daný výrobek nachází. Na straně katalogu můžete nalézt další barevná provedení, jiné druhy použitých materiálů nebo nabízené povrchové úpravy.

Přesvědčte se sami zde na www.mevatec.cz

 

 

  


TÉMA MĚSÍCE


MĚSTSKÝ MOBILIÁŘ – VYBAVUJEME MĚSTA A OBCEmobili_vodn_foto

Když hovoříme o pojmu městský mobiliář, máme tím na mysli určitou skupinu výrobků, které jsou navržené pro zpříjemnění pobytu ve venkovních prostorách. Jsou to výrobky vhodné pro veřejné prostranství měst a obcí, ale i exteriéry firem. V nabídkách městského mobiliáře tak můžeme nalézt výrobky, které vidíme každý den ve městech a obcích.Mnoholetá zkušenost
Naše společnost je na trhu již téměř 25 let a realizovali jsme již mnoho dodávek do komunální oblasti. S našimi zkušenostmi můžeme potvrdit, že každé město a obec nebo jen jeho část je svým způsobem unikátní a vyžaduje individuální řešení. Jinak přistupujeme k vybavení historických částí měst a zcela jinak k moderním obytným čtvrtím, parkům nebo sportovištím. Po každém realizovaném projektu se náš sortiment rozvíjí. Díky tomu jsme schopni se přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům a s našimi produkty můžeme dotvářet prostředí, které je charakteristické pro danou lokalitu.

mobili_2mobili_3

Různorodý sortimentmobili_1
K vybavení lze přistupovat mnoha způsoby. Můžeme k vybavení města nebo obce přistupovat čistě z funkčního hlediska a umístit do městských částí standardní plastové nebo ocelové nádoby a kontejnery. V případě, že není naší prioritou čistě funkčnost výrobků, můžeme vybírat z širokého sortimentu designových výrobků, které splňují jak funkční část, tak i tu estetickou.

Vzhled vs. funkčnost
Při vybavení parků můžeme vybírat jak z moderních nerezových odpadkových košů a laviček, tak i z produktů s dřevěnými prvky, které tak lépe zapadnou do prostředí parku. V případě městské části ať historické nebo moderní můžeme vybírat z široké škály laviček, odpadkových košů, autobusových zastávek, přístřešků apod.

346536693670

Naše řešení
K vybavení měst a obcí přistupujeme jak se standardní sériovou výrobou, tak i individuálním řešením. Tím máme na mysli, že pokud nenajdete nic, co by splňovalo vaše představy v našem katalogu, můžeme poskytnout individuální řešení díky naší zakázkové výrobě.

KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF