Vážení čtenáři,
vítáme vás u březnového vydání měsíčníku Zpravodaj pro rok 2023. V tomto vydání vás informujeme o výstavách a konferencích, na kterých se v tomto měsíci můžeme setkat.
Ve dnech 17. – 19. 3. 2023 nás naleznete na výstavě FOR CARAVAN a ve dnech 30. 3. až 2. 4. 2023 se zúčastníme výstavy FOR GARDEN, které se uskuteční v PVA EXPO Praha. Ve dnech 30. 3. až 1. 4. 2023 budeme součástí veletrhu a konference pro města a obce URBATECH. Dále nás naleznete na SETKÁNÍ
STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ JIHOMORAVSKÉHO KRAJE konající se dne 9. 3. 2023 a
KARLOVARSKÉHO KRAJE konající se dne 16. 3. 2023.

Na závěr vás seznámíme se sortimentem komunálních vozidel, nakladačů, štěpkovačů a drtičů pro města, obce, areály firem, stavby a další.

FOR CARAVAN a FOR GARDEN 2023

for_caravan_2023

Místo konání:
PVA EXPO PRAHA,
Beranových 667,
Praha 9 - Letňany

Datum konání:
17. – 19. března 2023

Těšíme se na Vás na již 14. výstavě obytných automobilů a karavanů v ČR. Představíme Vám sortiment, který jistě ocení každý cestovatel.
Celý náš sortiment naleznete také na:
www.mevatec.cz
for_garden_2023

Místo konání:
PVA EXPO PRAHA,
Beranových 667,
Praha 9 - Letňany

Datum konání:
30. března – 2. dubna 2023

Těšíme se na Vás na již 16. ročníku výstavy věnující se zahradním oborům v ČR. Představíme Vám sortiment pro zahrádkáře i domácí kutily.
Celý náš sortiment naleznete také na:
www.mevatec.cz
URBATECH ČESK0 BUDĚJOVICE
urbatech_2023_02

Místo konání:
Výstaviště České Budějovice,
Husova 523/30,
370 05 České Budějovice

Datum konání:
30. března – 1. dubna 2023

Těšíme se na naše setkání na výstavě věnované zástupcům samosprávy, vedení měst a obcí.SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTO STAROSTŮ
region_servis_01


setkani_starost_

Ve dnech 9. a 16. března budeme součástí setkání starostů a místostarostů Jihomoravského kraje a Karlovarského kraje.
Představíme Vám řešení hospodaření s odpady společnosti Meva.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

57. DEN MALÝCH OBCÍ

dmo_57_01
Místo konání:
Výstaviště Flora,
Olomouc

Datum konání:
28. března 2023

Budeme se na Vás těšit na dalším ročníku Dnů malých obcí (57. DMO), kde Vám představíme naše řešení hospodaření s odpady a další vybavení pro Vaše město či obec.
pickman

TÉMA MĚSÍCE
KOMUNÁLNÍ TECHNIKA

pickman1

Do nabídky společnosti Meva byl zařazen sortiment komunální techniky skládající se z komunálních vozidel, nakladačů různých druhů, stěpkovačů a drtičů. Komunální technika představuje důležitou součást pro údržbu zelených ploch, příkopů podél silnic, úklid pozemních komunikací jak v létě, tak i zimě a další služby v rámci měst, obcí a jejich okolí.

860i_07
Kompaktní kloubové nakladače s velkým výkonem a jednoduchou obsluhou pro údržbu veřejného prostranství obcí a měst, zahradnické práce a další. Jedná se o nejkompaktnější a nejuniverzálnější kloubové nosiče nářadí spojené s teleskopickými nakladači. Díky několika modelovým řadám umí vyhovět každému zájemci a má řešení na každou práci. Nářadí je navrženo speciálně pro tyto nosiče a to tak, aby byly zachovány důležité vlastnosti celé sestavy. A to zejména výkon, životnost a bezpečnost práce za každé situace.
8330_04
Komunální vozidla s plně elektrickým nebo naftovým pohonem pro správu komunikací a městských částí po celý rok. Standardní naftový pohon doplnil elektrický v podobě vozidla Evum a nově také Pickman. Elektrický pohon vozidel komunálních služeb poskytuje srovnatelný výkon, a přitom nezahlcuje životní prostředí. Naše komunální vozidla jsou vhodná nejen pro města a obce, ale také pro areály firem, stavby, parky, zoologické zahrady nebo nemocnice. Vozidla jsou ideálním parťákem pro převoz materiálu za bezkonkurenčně nízké náklady s možností získání dotace.gstiger25p_01
Štěpkovače pro spolehlivou likvidaci dřevního materiálu v podobě větví, kmenů, kůry a dalších nadzemních částí rostlin nebo k výrobě štěpky. Pro likvidaci takových materiálů jsou pak navíc nabízeny tzv. drtiče, které se od štěpkovačů liší ve způsobu zpracování dřevního materiálu. Místo štěpkovacího disku používají drtící buben, který je osazen jak noži, tak kladívky. Díky tomu má finální materiál jinou strukturu, tzn. že se rychleji rozloží, přičemž dokáže zpracovávat i problémové materiály jako například šípek či trnku.

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 181
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF