Vážení čtenáři,
vítáme vás u březnového vydání měsíčníku ZPRAVODAJ pro rok 2022. Rádi bychom vám představili novou formu prezentace na sociálních sítích Facebook a Instagram. Došlo ke sjednocení veškerých kanálů pod jeden, což našim návštěvníkům usnadní orientaci. Navíc u nás naleznete pravidelné příspěvky o produktech, ekologii, historii a soutěže o zajímavé výrobky.

titulky_katalog_2022NOVÝ KATALOG PRO ROK 2022

V měsíci únor jsme vydali nový katalog pro sortiment propan-butanových spotřebičů a katalog pro sortiment odpadového a olejového hospodářství, skladování, dílenského vybavení a manipulační techniky. Pokud máte zájem o tištěnou formu katalogu, kontaktujte naše prodejní oddělení nebo si můžete katalogy stáhnout prostřednictvím odkazu níže.

V případě zájmu o nový katalog kontaktujte naše obchodní oddělení:

tel.: +420 416 823 181
e-mail: prodej@mevatec.cz

Katalog KE STAŽENÍ ve verzi PDF na www.mevatec.cz

 

 

PLÁNOVANÉ VÝSTAVY

Chtěli byste si prohlédnout náš sortiment osobně? Přijďte nás navštívit na některou z plánovaných výstav.

vystavy

NOVINKA – RECYKLAČNÍ CENTRUM8285_recyklacni_centrum

Do našeho sortimentu zavítala novinka v podobě praktického recyklačního centra do domácností nebo kanceláří. Centrum je z nerezového materiálu, který zajišťuje elegantní design a vysokou odolnost. Povrch je navíc upraven ochranou proti otiskům prstů. Pro provoz nepotřebujete žádné baterie, jelikož je nabíjeno skrze USB port. Intuitivní dotykový displej, tichý chod víka a tři oddělení o objemu 30 l a 2x 15 l.

8285_nab_jen_


TÉMA MĚSÍCE

mobili_1

VYBAVENÍ PRO MĚSTA A OBCE

Sortiment městského mobiliáře se zaměřuje výhradně na produkty určené jako vybavení pro města, obce, podniky a další veřejná i neveřejná prostranství. Rozmanitost sortimentu v podobě odpadkových košů, laviček, pítek, květináčů a přístřešků zajistí výběr každému, ať už připravujete výstavbu parku, navrhujete prostranství budov nebo vybíráte nové vybavení pro ulice ve vašem městě či obci.

Sběr odpadu ve veřejných prostoráchlavi_ka_12

Krása veřejného prostranství začíná úklidem odpadků. Nelze však pomýšlet pouze na dostatek místa, ale také na to, aby odpadkový koš příliš nenarušoval své okolí. Pro dosažení tohoto cíle naleznete v našem sortimentu různá provedení odpadkových košů. Vybírat můžete z řešení pro sběr tříděného i smíšeného komunálního odpadu a z materiálů takové, jaké se nejlépe hodí pro dané prostředí. K dispozici jsou vám produktové řady odpadkových košů z kovu, dřeva nebo betonu.

 

 

 

Místo k sezení a odpočinku

lavi_ka_01

Příjemné posezení je cílem každého parku, městské části i okolí firem. Aby bylo možné tento cíl naplnit, upravujeme pravidelně nabídku laviček, tak aby si zákazník mohl vybrat z různých tvarů, provedení i materiálů. V našem sortimentu tak naleznete lavičky kovové, s tropickým dřevem, se dřevem z jehličnatých stromů nebo betonové s výplní z recyklovatelného plastu. Nejnovějšími přírůstky do sortimentu městského mobiliáře pak řadíme sestavy košů, laviček a stojanů na kola Modular, které si zákazník může přizpůsobit ke svému obrazu.

p_st_e_ek_01

Zvelebení a ochrana před přírodními vlivy

Okrajové, avšak neméně důležité prvky pro kompletní vybavení veřejného prostranství pak představuje zbytek sortimentu v podobě nápojových pítek, betonových zábran, zahrazovacích sloupků, vybavení pro cyklistiku a víceúčelové přístřešky. Nově dokážeme našim zákazníkům navrhnout, nainstalovat a zprovoznit přístřešky pro nabíjení elektrokol a dalších elektro-spotřebičů s integrovanou elektrárnou vyrábějící čistou energii. Přístřešek s dobíjecí stanicí je možné navíc rozšířit o příjemné posezení a zařízení pro občerstvení na jakékoliv cyklostezce nebo hřišti, ať už ve městě, ve volné přírodě, či kdekoliv, kde není dostupná přípojka elektrického proudu.

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 181
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF