logo_meva_modre

ÚNOROVÝ ZPRAVODAJ 2/2022

Vážení čtenáři,
právě čtete únorové vydání měsíčníku ZPRAVODAJ pro rok 2022. Na úvod bychom vám chtěli oznámit, že nové katalogy pro rok 2022 budou k dispozici v první polovině měsíce únor. Dále si můžete prohlédnout nové výrobky pro rok 2022, které budou k nalezení v katalogu nebo na našem e-shopu. Na závěr si dovolujeme nabídnout plynová kamna Relax Deluxe za zvýhodněnou cenu.

titulky_katalog_2022NOVÝ KATALOG PRO ROK 2022

S novým rokem přichází nové vydání katalogu společnosti Meva. Těšit se můžete na vydání katalogu pro sortiment propan-butanových spotřebičů a katalogu pro sortiment odpadového a olejového hospodářství, skladování, vybavení dílen a sortiment manipulační techniky. Katalogy byly jako každý rok doplněny o nové výrobky, změny a grafické úpravy. Plánované vydání katalogů je v první polovině měsíce únor.

V případě zájmu o nový katalog kontaktujte naše obchodní oddělení:

tel.: +420 416 823 181

e-mail: prodej@mevatec.cz

Katalog bude také dostupný ve verzi PDF na www.mevatec.cz


banner_novinky2022

banner_topidlo


TÉMA MĚSÍCE

foto_vod_01

 

HYGIENICKÉ NAKLÁDÁNÍ S ODPADY

Jak zvýšit hygienu při vyhazování odpadků ať už v domácnosti nebo na pracovišti je nedílnou součástí při výběru portfolia nových produktů do našeho sortimentu. Vzhledem k tomu, že se bakterie a viry mohou na odpadech držet až několik hodin, je dobré při manipulaci s odpadem dodržovat preventivní opatření. Ne vždy je však možné taková opatření dodržovat, obzvláště ve více frekventovaných prostorách, a proto je lepším způsobem kontaktu předcházet. Proto jsme náš sortiment rozšířili o odpadkové koše, kterých není zapotřebí se dotýkat rukou a odpadky s ohledem na hygienu vaši i vašeho okolí vhazovat.

Odpadkové koše bez víka

Jednou možností, jak předcházet kontaktu s povrchy odpadkových košů je varianta s přímým vhozem odpadků. Jedná se o jednoduché provedení bez víka, jehož nespornou výhodou je absence nutnosti manipulace s košem a jeho součástmi.

kose1

Odpadkové koše s pedálovým mechanismem

Populárním řešením, jak zajistit hygienické podmínky při zacházení s odpady doma i na pracovišti je pomocí odpadkových košů jejichž víko je otevíráno pomocí pedálu. Nedochází tak ke kontaktu rukou, přičemž víko udržuje zápach uvnitř koše.

kose2

Bezdotykové odpadkové koše

Nejžádanějším a zároveň nejvíce hygienickým je pak řešení bezdotykové. Víko koše se automaticky otevře a po vhození odpadu zavře, i když máte zrovna plné ruce odpadků. Pro zajištění třídění odpadu jsme do sortimentu zařadili také recyklační centrum s třemi oddělenými nádobami a nabíjením přes USB.

kose3

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 181
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF