Vážení čtenáři,
Rádi bychom Vám poděkovali za projevenou důvěru. Tento rok byl díky enormnímu nárůstu cen materiálu, energií a dopravy složitý. Museli jsme optimalizovat procesy tak, abychom byli schopni pro Vás udržet servis a služby, které od nás očekáváte. Doufáme, že následující rok bude klidnější a vlídnější pro nás všechny. Závěrem bychom Vám chtěli popřát příjemné prožití vánočních svátků a klidnou oslavu příchodu Nového roku 2022.
Obchodní tým Meva a.s.

baner_12_vanoce

NEZAPOMEŇTE NA DÁREK

Udělejte radost svým nejbližším a nadělte jim pod stromeček jeden z našich praktických dárků. Propan butanové výrobky pro dobrodruhy, kutily, rybáře a volný čas nebo zahradní vybavení pro zahrádkáře. Vše naleznete na www.mevatec.cz 

 

 

meva_thunder

RECENZE – MEVA THUNDER

„Koukáte po novém vařiči na své rybářské výpravy? Máme pro vás zajímavý tip z dílny firmy Meva, který se nám v testu výborně osvědčil.“ Taková jsou slova odborníků ze stránek casnaryby.cz
Thunder je lehkým, skladným, bezpečným a velice stabilním kempingovým vařičem. Navíc je dodáván v praktickém plastovém kufříku pro snadný transport a ochranu vařiče před poškozením.

Přečtěte si celou recenzi zde: www.casnaryby.cz
 

baner_kartu_e

 

UŠETŘETE ZA NÁKUP

Nabízíme jedinečnou možnost, jak ušetřit za nákup nových plynových kartuší pro propan butanové výrobky z produkce Meva.
Nově u nás naleznete novou plynovou kartuši na závit 330 g.

Více na www.mevatec.cz

upozorneni

TÉMA MĚSÍCE

ZIMNÍ ÚDRŽBA A ÚKLID VNITŘNÍCH PROSTORzimni_udrzba_uvodni

S příchodem zimního období s sebou přináší zvýšené nároky na úklid a údržbu uvnitř i venku. Ve venkovních prostorách pak hovoříme o pozemních komunikacích, chodnících a dalších plochách, které je důležité udržovat čisté od sněhu a dalších nečistot. V případě vnitřních prostor máme na mysli rozlehlé plochy ve firmách, obchodních centrech, ve školách nebo i doma. S přípravou na úklid jak venkovních, tak i vnitřních ploch vám dokážeme spolehlivě pomoci.


7385_7183_posypovy_vozik

 ZIMNÍ ÚDRŽBA A ÚKLID POZEMNÍCH KOMUNIKACÍ

Jako prostředek pro zajišťování sjízdnosti a schůdnosti pozemních komunikací během zimního období se nejčastěji používá posypová sůl, štěrk nebo písek. Před aplikací je zapotřebí sníh nejprve odklidit. To se provádí standardními nástroji v podobě lopaty, smetáku nebo pluhem pro větší plochy. K aplikaci posypového materiálu lze použít nádoby na posypový materiál, které se umisťují poblíž ploch vyžadující častější posyp. Pro posyp je možné také využít tzv. posypových vozíků. Ty jsou na náš trh běžně dodávány v provedení tlačených, tažných nebo nesených.

ÚKLID VNITŘNÍCH PLOCH

Takový úklid se neobejde bez nutnosti použití kvalitního mopu a úklidového vozíku. V závislosti na velikosti uklízené plochy je možné vybírat z různých provedení vozíků včetně takových provedení, které je možné použít jak pro úklid plochy, tak sběr odpadu. Pro oblast úklidu bychom pak rádi také představili novinku v podobě úklidového setu Easy Wash. S tímto setem je možné čistit jak vodorovné, tak i svislé plochy v menších až středních prostorách s garancí maximální efektivity, hygieny a ergonomie.

uklid

Efektivně odstraňuje nečistoty a zanechává povrch čistý bez šmouh. Díky instalaci mopu bez použití rukou a používání bez ohýbání usnadňuje proces úklidu a snižuje pocit únavy z neustálého ohýbání se. Nový systém uchycení mopu bez používání rukou pak zamezuje jakéhokoli kontaktu s nečistotami a zamezuje riziko kontaminace. Samotný mop je vyroben z kvalitních mikrovláken.

uklid1

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 181
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF