Vážení čtenáři,
vítáme Vás u listopadového vydání měsíčníku Zpravodaj pro rok 2023. V tomto vydání Vás informujeme o výstavách a konferencích, na kterých se v tomto měsíci můžeme setkat, novinkách v sortimentu a možnostmi zakázkové výroby. Ve dnech 14. a 23. listopadu budeme součástí setkání starostů a místostarostů Středočeského kraje a Královéhradeckého kraje, kde představíme řešení hospodaření s odpady společnosti Meva. Ve dnech 22. – 24. 11. nás pak naleznete na 62. kongresu SKS ČR, kde představíme produkty v oblasti komunálních služeb a pro hospodaření s odpady.
Na závěr Vás seznámíme s produkty společnosti Meva v podobě topidel pro zajištění tepla ve venkovních prostorách.


SKS ČR / SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ

sks_ostrava_01

Místo konání:
Clarion Congress Hotel, Ostrava

Datum konání:
22. – 24. listopadu 2023

Těšíme se na Vás na 62. Kongresu SDRUŽENÍ KOMUNÁLNÍCH SLUŽEB, kde Vám představíme produkty v oblasti komunálních služeb a pro hospodaření s odpady.


region_servis


setkani_starostu


Ve dnech 14. a 23. listopadu budeme součástí setkání starostů a místostarostů Středočeského kraje a Královéhradeckého kraje. Představíme Vám řešení hospodaření s odpady společnosti Meva.


Těšíme se na Vaši návštěvu.


ZAKÁZKOVÁ VÝROBA / NOVINKY V SORTIMENTU

zakazkova_vyroba


Disponujeme vlastním výrobním zázemím a týmem návrhářů, díky kterému můžeme standardní výrobek z produkce společnosti Meva upravit dle potřeb zákazníka.


kose_na_trideny_odpad


Představujeme novinky v našem sortimentu v podobě luxusních venkovních odpadkových košů vyrobených z vysoce odolného plastu Durapol®.
Koše jsou nabízeny ve dvou provedeních, a to se zastřešením a bez zastřešení. Koše disponují chytrým systémem uchycení pytlů, barevně odlišenými vhozy a provedení s úzkou podstavou zajišťující šetření místa. Symetrický design košů nabízí přístup ze všech stran. Celkový objem koše činí 160 l rozdělený do jednotlivých komor.

Více naleznete na www.mevatec.cz

TÉMA MĚSÍCE
TEPLO A KOMFORT S VÝROBKY ZNAČKY MEVA

heaters_evening_06Zima se blíží, což znamená, že čím dál tím více lidí bude trávit svůj čas v pohodlí domova. Pokud si však chcete i nadále užívat svůj venkovní prostor i s chladnějším počasím, doporučujeme vám investovat do propan-butanového topidla, které disponuje mnohem vyšším tepelným výkonem než jeho elektrický ekvivalent. Společnost Meva nabízí výkonná a bezpečná topidla v různých velikostech a designových provedeních. V nabídce společnosti naleznete jak velká sloupová topidla, tak i mála stolní topidla.


O plynových topidlech
Propan-butanová topidla jsou ohřívače, které vytvářejí plamen pomocí zapalování plynu. Topidlo poskytuje sálavé teplo, které ohřívá vzduch kolem daného topidla. Tento ohřátý vzduch se pak využívá k zahřátí vás nebo oblasti, ve které se nacházíte. Plynová topidla se často používají v oblastech, kde nelze zajistit dodávku elektřiny. Plynová zahradní topidla jsou známa pro své příjemné teplo a atraktivní vizuální prvky. Nabízí kombinaci stylu, tepla a také uvolněnou atmosféru.
utz2005_akce_1
Jednoduchost a estetika

Nad prodlužovacími kabely a starostmi kam topidlo umístit můžete mávnout rukou, protože topidla od Mevy jsou zcela bez kabelů. Topidlo můžete umístit přesně tam, kde ho chcete mít. Bez omezení zdroji elektrické energie a veškerým vybavením, které je sní spojeno. Stačí připojit k propan-butanové lahvi a je to. Velká plynová topidla navíc umožňují vložení propan-butanové lahve přímo do prostoru opláštění topidla, takže se nikde v prostoru nenacházejí nevzhledné kabely pro napájení topidla.

utz19001_01utz21001_01utz02003_maska
Bezpečnost

Není nic důležitějšího, než si užívat příjemné teplo vytvářené bezpečným a kontrolovaným způsobem. Topidla značky Meva jsou vybavena termopojistným ventilem, který v případě pádu uzavře přívod plynu. Dále jsou vybavena pojistkou proti převržení. Mezi další funkce topidel patří například elektrické zapalování a regulování výkonu, které vám usnadní jejich používání. A navíc, Meva poskytuje velmi spolehlivý zákaznický servis, aby zajistila, že vaše topidlo bude fungovat po mnoho let.
Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 181
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF