Vážení čtenáři,
vítáme vás u listopadového vydání měsíčníku ZPRAVODAJ. V tomto čísle se dočtete o nově zařazených čerpacích sudových souprav na náš e-shop. Dále zmiňujeme účast na letošní mezinárodní výstavě karavanů a obytných automobilů v Brně. Na závěr se můžete podívat na reportáž o Dni otevřených dveří, který se konal ve společnosti Meva dne 7. 10. V sekci téma měsíce se věnujeme novince v podobě tabulí všeho druhu.

_erpac_soupravy_01

NOVINKA E-SHOPU – ČERPACÍ SUDOVÉ SOUPRAVY

Na našem e-shopu naleznete novinku v podobě čerpacích sudových souprav pro domácí prostředí nebo použití v menších podnicích. Čerpadla jsou dodávána v provedení 12 V, 24 V nebo 230 V. Čerpadla jsou velmi lehká a mají tichý provoz. Jsou odolná proti lehkému znečištění v čerpané kapalině. Navíc jsou čerpadla vybavena páčkou pro manuální nasátí do provozní hladiny nebo můžou být používána manuálně v případě výpadku elektrického proudu.
Používají se pro čerpání nafty nebo topného oleje z nádrží a sudů od 200 l do 1000 l. Jsou dodávána v soupravách s teleskopickou sací trubkou, výdejní hadicí a výdejní pistolí. Více na www.mevatec.cz 

 

 

caravaning_2021

CARAVANING 2021

Ve dnech 21.-24.10. 2021 proběhla mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů
v Brně. Společnost Meva prezentovala sortiment pro caravaning v podobě propan-butanových výrobků včetně představení novinek v sortimentu.
Tímto bychom chtěli poděkovat všem návštěvníkům, kteří si udělali čas a zastavili se u našeho stánku.
Těšíme se na další setkání.

Veškerý sortiment propan-butanových výrobků najdete na našich stránkách www.mevatec.cz

 

 

dod_01

 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ MEVA

Dne 7. 10. se v areálu společnosti Meva uskutečnil Den otevřených dveří 2021. Pro návštěvníky byl připraven bohatý program včetně pohoštění. V areálu pak byli připraveny výrobky ze sortimentu společnosti Meva včetně ukázek, jak výrobky fungují. Chtěli bychom poděkovat všem návštěvníkům a těšíme se na další setkání. Kliknutím na obrázek můžete sledovat záznam zprostředkovaný roudnickou televizí MIS RCE.TÉMA MĚSÍCE

TABULE PRO VYŠŠÍ EFEKTIVITU PŘI PRÁCIpsani_tabule

Někdo by mohl namítat, že v době vyspělých elektronických zařízení již není zapotřebí používat tužku a papír. Vědci z Tokijské univerzity jsou jiného názoru. Zveřejnili výzkum, který potvrdil, že psané slovo má své nesporné výhody. Lidský mozek je totiž efektivnější při učení z poznámek, které jsme napsali rukou než těch, které byli zaznamenány pomocí chytrého zařízení. Roli v tom hraje především konzistentnost poznámky napsané rukou než poznámky na zařízení, kde lze měnit styl písma, velikost písma, rozložení apod. Ačkoliv je vyspělá technika naší budoucností, my souhlasíme, že psaný text má stále své opodstatnění, a tak jsme neváhali a zařadili nové výrobky na náš e-shop.

tab_05

 TABULE VŠEHO DRUHU

Na výběr je hned několik provedení. Magnetické tabule s lakovaným nebo keramickým povrchem. Korkové a textilní nástěnky včetně praktických paravánů, které lze různě sestavovat dle potřeby. Tabule jsou vyráběny v různých formátech, barevných provedeních, ale také funkčností. Najít můžete například tabule s předdefinovaným týdenním nebo měsíčním rozvržením, tak abyste mohli mít plán vždy na očích. Nabídku pak završuje příslušenství v podobě praktického setu popisovačů, magnetické stěrky a čistícího prostředku nebo další doplňky pro sestavení paravánů.
JAKOU TABULI VYBRAT?tab_06

Za nejkvalitnější a zároveň nejodolnější lze považovat keramický povrch tabule. Ten je vysoce odolný, dobře mazatelný, magnetický a má dokonale rovný a hladký povrch. Naopak lakovaný povrch pak představuje levnější alternativu, kdy lak je nanášen na ocelový plech a vypalován. Lakovaný povrch je méně odolný a je doporučen do méně vytíženého provozu. Nástěnky s korkovým nebo textilním povrchem, který může být různého barevného provedení jsou pak určeny pro názornou vizualizaci. Umožňují zapíchnutí špendlíku celou délkou a jsou certifikovány Technickým ústavem pro bezpečnost výrobku. Textilní oboustranné paravány lze dovybavit nohami a vytvářet různé sestavy, dělící stěny v kanceláři nebo prezentační plochy.

tabule_01TIPY

Je doporučeno používat správné popisovače a každých 4-6 měsíců popisovače vyměnit. Inkoust stírejte vždy, až dostatečně zaschne (stačí počkat 2-3 s). Při mazání tabule nepoužívejte žádné drsné předměty jako jsou houbičky či drátěnky na nádobí.

 

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 181
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF