Vážení čtenáři,
vítáme vás u říjnového vydání měsíčníku Zpravodaj pro rok 2023. V tomto vydání vás informujeme o výstavách a konferencích, na kterých se v tomto měsíci můžeme setkat. Ve dnech 2. – 5. 11. 2023 nás naleznete na výstavě CARAVANING pořádané v BVV Veletrhy Brno, kde vám představíme novinky v sortimentu propan-butanových spotřebičů. Dále nás naleznete na SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ PARDUBICKÉHO KRAJE konající se dne 24. 10. 2023 a Dnech malých obcí dne 2. 11. 2023 v Praze. Na závěr Vás seznámíme s historií společnosti Meva.

Tento rok oslavujeme 125 let na trhu od založení společnosti.

CARAVANING BRNO 2023 / SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ

caravaning_2023

Místo konání:
BVV Veletrhy Brno, Výstaviště 405/1, 603 00 Brno

Datum konání:
2. – 5. listopadu 2023

Těšíme se na naše setkání na mezinárodní výstavě karavanů a obytných automobilů. Představíme Vám sortiment, který jistě ocení každý cestovatel.
Celý náš sortiment naleznete také na:
www.mevatec.cz

region_servis

setkani_starostu_2023

Dne 24. října budeme součástí setkání
starostů a místostarostů Pardubického kraje.
Představíme Vám řešení hospodaření s odpady společnosti Meva.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

DEN MALÝCH OBCÍ / AKCE DÍLNA

dmo_58
Místo konání:
O2 Universum,
Praha

Datum konání:
2. listopadu 2023

Budeme se na Vás těšit na dalším ročníku Dnů malých obcí (58. DMO), kde Vám představíme naše řešení hospodaření s odpady a další vybavení pro Vaše město či obec.
 


akce_d_lna_01


Slevová akce na vybavení pro dílnu 20 % sleva

Prodlužujeme akci do 15. 10. 2023!

Plynové pájecí a opalovací soupravy, hořáky, topidla, teplogenerátory, policové a bezšroubové regály, dílenské skříně, rohože, dílenské židle a další.
Pro uplatnění slevy zadejte v objednávce kupón DILNA

Využijte nabídky za zvýhodněné ceny pro vaši dílnu.
Plynové pájecí a opalovací soupravy, hořáky, topidla, teplogenerátory, policové regály, dílenské skříně, rohože, dílenské židle a další.
Celou nabídku naleznete na www.mevatec.cz


TÉMA MĚSÍCE
125 LET NA TRHU

meva_history_1

Jsme ryze českou společností s bohatou historií zahrnující sortiment rozsáhlého spektra od nádob na odpad až po výrobky městského mobiliáře. Naše zkušenosti jsou v oboru hospodaření s odpady opravdu rozsáhlé. Tuto skutečnost dokazuje také připomenutí společnosti na její působení již 125 let na českém trhu od jejího založení.

Založení společnostimeva_history_3
Vznik společnosti je datován k 21. říjnu 1898 kdy byla do Pražského Obchodního Rejstříku zapsána akciová společnost pro průmysl zbožím kovovým. Tyto a následující dny našich zakladatelů byly naplněny odhodláním, nasazením, plné očekávání, jak bude jejich snaha a píle přijata, jaký rozvoj jejich společnosti jim bude umožněn.

meva_history_4Naše vize
Naší vizí je firma s tradicí, kam se rádi vrací zákazníci i její zaměstnanci. Společně tvoříme inovativní řešení pro zdravý život. Pilíři našeho snažení je kontinuální posilování pozice na trhu vlastní výrobou, vlastními výrobky, vlastní obchodní sítí, jednotností, flexibilitou a samozřejmě kvalitou jak poskytovaných produktů, tak i služeb. Abychom těchto cílů dosáhli, investujeme do inovací, modernizace a udržujeme technologický pokrok. Zásadní devízou naší společnosti jsou pak naši zaměstnanci, protože spokojený zaměstnanec je odrazem správného fungování firmy.

125 let na trhu
I přes veškeré snahy nabízet moderní a praktické výrobky s důrazem na kvalitu a ochranu životního prostředí si plně uvědomujeme, že veškerá naše snažení by nebyla možná bez vás. Našich zákazníků. Proto bychom vám chtěli poděkovat za důvěru v naši značku a že se k nám stále vracíte. Budeme se i nadále snažit, abyste byly s našimi výrobky maximálně spokojeni.meva_seal_blueMáte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 181
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF