Vážení čtenáři,
vítáme vás u vydání měsíčníku Zpravodaj pro měsíc říjen. V tomto čísle se dočtete o výstavě výrobků na veletrhu For Garden, zařazení nového výrobku v podobě propan butanových kamen Relax Delux s piezo elektrickým zapalováním a šesti polohovou regulací výkonu. Dále se dočtete o naší účasti na veletrhu For Gastro v PVA Expo v Letňanech probíhající ve dnech 1. - 3. 10. 2020.


VELETRH FOR GARDEN

Ve dnech 22. - 26. 9. 2020 jsme se zúčastnili 14. veletrhu zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky. Představili jsme sortiment propan-butanových výrobků, kompostérů, zásobníků na sběr dešťové vody a nádob pro sběr biologicky rozložitelného odpadu. Děkujeme vám, že jste nás přišli navštívit!

for_garden_v_stavi_t_01for_garden_v_stavi_t_02for_garden_v_stavi_t_03

utb20001_01NOVÁ PROPAN BUTANOVÁ KAMNA RELAX DELUXE

Zařadili jsme do sortimentu propan butanových výrobků novinku v podobě kamen Relax Deluxe s výjimečným designem. Přes dvířka z křemičitého skla je možné vidět plamen hořáku, což imituje klasická krbová kamna. Kamna s výkonem 3,4 kW se spotřebou 247 g/hod a hmotností 17 kg jsou vybavena piezo elektrickým zapalováním na AAA baterii a 6-ti polohovou regulací výkonu.

 

utb20001_01utb20001_03utb20001_04

 

VELETRH FOR GASTRO & HOTEL

Přijďte nás navštívit na veletrh For gastro & hotel probíhající ve dnech 1. - 3. 10. 2020 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

for_gastro_banner

 

TÉMA MĚSÍCE

PLASTOVÉ PŘEPRAVKY NA OVOCE A ZELENINUbox_02

Aby byly přepravky vhodné pro skladování a přenášení ovoce a zeleniny musí materiál z něhož jsou vyrobeny splňovat vhodnost pro styk s potravinami. Výrobky vhodné pro styk s potravinami lze rozeznat tak, že je na nich vyražen obecně známý symbol sklenice a vidličky. Tento symbol označuje, že použitý materiál je v souladu se směrnicí č. 1935/2004/ES. Tuto značku lze v některých případech nahradit slovy „pro styk s potravinami na etiketě výrobku. Jaké materiály mohou být určeny pro styk s potravinami určuje výše uvedená směrnice a v České republice vyhláška č. 38/2001 Sb.

 

 

 

 

Přednosti přepravky

Proč se vyrábějí přepravky speciálně pro ovoce a zeleninu? Přepravky na ovoce a zeleninu se vyznačují typickým provedením s perforovanými stěnami a perforovaným dnem. Díky těmto perforacím je zaručeno proudění vzduchu a tím je dosaženo, že potraviny zůstávají v čerstvém a kvalitním stavu.
Nově jsme do sortimentu zařadili složitelný plastový box. Lze jej kompletně složit a výrazně tak šetřit místo jak při skladování, tak převozu.

_vyrp11_32096762_6765_1_plastova_prepravka_na_potravinyslo_iteln_box_03slo_iteln_box_04

  

Použití přepravek

Přepravky na ovoce a zeleninu v našem sortimentu jsou vyrobeny z plastu, konkrétně polyetylenu. Materiál je odolný vůči UV záření a je tak vhodný pro používání ve venkovních podmínkách. Stohování přepravek je závislé na stohovací nosnosti výrobku, okolní teplotě, větru a dalších. Proto je při stohování důležité nejprve vyzkoušet maximální stohovatelnost, stabilitu a zkontrolovat, zda jsou přepravky na rovném povrchu s dostatečnou nosností.
Je-li přepravka nebo box poškozen, neměl by být nadále používán. Aby byly zachovány hygienické vlastnosti přepravek a byla zajištěna co nejdelší životnost výrobku, doporučujeme přepravky čistit a před použitím zkontrolovat, zda není přepravka poškozena. Při čištění by neměli být používány žádné abrazivní nebo rozpouštědlové čistící prostředky.

box_03Šetrnost k životnímu prostředí

Plastové přepravky a boxy jsou vyráběny z vysoce kvalitního plastu a neobsahují žádné škodlivé látky. Tento plast je 100 % recyklovatelný. Rozbité boxy ani přepravky prosím nevyhazujte. Vezměte je do recyklačního centra, které je může podstoupit recyklačnímu procesu.


Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 299
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF