SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ STŘEDOČESKÉHO KRAJE 2019

Dne 5. září se společnosti MEVA-TEC s.r.o. a MEVA a.s. zúčastnili konference Setkání starostů a místostarostů Středočeského kraje. Tato akce je pořádána každoročně.

img_1815img_1818img_1816

Setkání se uskutečnilo na zámku ve městě Kostelec nad Černými lesy. Mimo konference byly pro účastníky zprostředkovány stánky s prezentacemi sortimentu jednotlivých firem. Starostové a místostarostové se zajímali o podzemní a polopodzemní kontejnery z výrobního programu mateřské společnosti Meva, ale také o plastové nádoby na BIO odpad a sběr použitých kuchyňských odpadů společnosti Meva-tec.

TOP KATALOG – CENOVĚ ZVÝHODNĚNÝ SORTIMENT

meva_tec_top_katalog_akcetop_1Vybrali jsme pro vás výrobky ze všech odvětví našeho sortimentu a cenově je zvýhodnily. Nově na našem e-shopu nebo v tištěném výběrovém TOP katalogu naleznete plastové nádoby a kontejnery, manipulační prostředky, skříně, záchytné vany, boxy a další.
Kompletní nabídku naleznete ZDE

 

 

 


PŘIJĎTE NÁS NAVŠTÍVIT NA MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH V BRNĚpozv_nka_na_msv_brno_banner

 cenik_dopravneho

TÉMA MĚSÍCE

 

_vodn_obr_zek_sk_n_3PROTIPOŽÁRNÍ PRVKY – BEZPEČNOSTNÍ SKŘÍNĚ

Pod pojmem bezpečnostní skříň si můžeme představit uzavřený prostor pro skladování nebezpečných látek dle určitých druhů nebo materiál, který potřebujeme ochránit před zničením. Standardně lze na našem trhu nalézt bezpečnostní skříně pro skladování hořlavin, chemikálií, spisů, materiálů nebo tzv. ekologické skříně pro skladování látek, které představují nebezpečí pro vodu a životní prostředí.POUŽITÍ BEZPEČNOSTNÍ SKŘÍNĚ

Podle platných bezpečnostních předpisů nemohou být hořlavé kapaliny skladované v uzavřených pracovních prostorách bez odpovídajícího zabezpečení. Obecně platí, že úroveň zabezpečení je definována časem, v jakém vnitřní teplota uzavřeného prostoru dosáhne teploty 180°C při okolním požáru. Tato teplota odpovídá bodu vzplanutí u většiny hořlavých látek. Mimo hořlavin jsou bezpečnostní skříně vhodné i pro skladování chemikálií, které během požáru mohou do okolí uvolňovat nebezpečné výpary nebo jsou k dispozici bezpečnostní skříně vhodné pro skladování dokumentů a materiálů, které je zapotřebí ochránit před vzniklým požárem.

"Dle zákona č. 301/2000 Sb., je matriční úřad povinen zabezpečit matriční spisy před zneužitím údajů a před zničením nebo poškozením."

sk_n_na_chemik_lie_2_bezpe_nostn_sk_n_ho_laviny_2bezpe_nostn_sk_test

ignis_fireproof_5DRUHY BEZPEČNOSTNÍCH SKŘÍNÍ

Společnost MEVA-TEC s.r.o. nabízí bezpečnostní žáruvzdorné skříně pro skladování hořlavin, dokumentů, materiálu, chemických látek, ekologické skříně a skříně žáruvzdorné.
Vybírat můžete mezi bezpečnostními skříněmi na hořlaviny splňující standardy OSHA a NFPA, žáruvzdornými, které jsou vyráběny dle požadavků normy EN 14470-1, na chemikálie pro skladování látek dle zákona č. 350/2011 Sb., tzv. „Chemický zákon“ a skříně ekologické pro skladování látek dle zákona č. 254/2001 Sb., tzv. „Vodní zákon“.
Neváhejte kontaktovat společnost MEVA-TEC e-mail: prodej@mevatec.cz na tel. čísle 416 823 181.

KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF