logo_meva_modre

LEDNOVÝ ZPRAVODAJ 1/2022

Vážení čtenáři,
vítáme vás u prvního vydání měsíčníku ZPRAVODAJ v roce 2022. Předně bychom vám chtěli popřát mnoho zdraví a úspěchů v novém roce 2022. V tomto roce máme pro vás zákazníky připravené novinky, akce a změny o kterých vás budeme pravidelně informovat. Věříme, že tento rok bude pro nás všechny úspěšným a děkujeme za vaši přízeň, kterou do nás vkládáte a těšíme se na další spolupráci.

naftovyteplogenerator_navrhy055novy_stan

 

ROZŠÍŘENÍ SKLADOVÝCH PROSTOR

Úspěšně jsme dokončili výstavbu nového stanu, který se využívá jako zastřešené rozšíření skladových prostor. Více chráněného prostoru pro bezpečné uskladnění zboží pro naše zákazníky.

 

 

VOZIDLO S HYDRAULICKOU RUKOU

Rozšířili jsme náš vozový park o nákladní vozidlo DAF s hydraulickou rukou od společnosti Palfinger a ložnou plochou.

vozidlo_s_rukou

 

TÉMA MĚSÍCE

NOVINKY PRO ROK 2022

Každý rok rozšiřujeme náš sortiment, abychom dokázali našim zákazníkům nabídnout ty nejlepší řešení ať už se jedná o problematiku odpadového hospodářství, skladování kapalin, vybavení pro volnočasové aktivity a další.
Ani rok 2022 není výjimkou, a tak se s vámi v tomto vydání Zpravodaje chceme podělit o několik připravovaných novinek pro nový katalog, který se k vám dostane již v únoru:

nadoby_na_odpad

Do sortimentu odpadového hospodářství jsme nově zařadili odpadkové koše vhodné do veřejných prostor i do domácností a kuchyní. Praktické bezdotykové odpadkové koše v nerezovém provedení se hodí do každé domácnosti i kanceláře. Nové odpadkové koše řady Planum z české produkce pak zaujmou moderním vzhledem a odolnou konstrukcí. Přístřešky pro kontejnery, nádoby pro sběr baterií a další praktické výrobky naleznete v připravovaném katalogu pro rok 2022.

olejove_hospodarstvi

Nabídku rozšířili také výrobky pro hospodaření s kapalinami. Záchytné vany do skladů, pod regály nebo přímo do regálového pole usnadní skladování menšího i velkého množství kapalin v sudech a kontejnerech. Pro bezpečné uskladnění kapalin ve venkovních prostorách pak můžete využít záchytné vany zastřešené. Dále jsme rozšířili sortiment mobilních čerpacích stanic o provedení pro automobily typu pick up, čerpadla, čerpací soupravy a další.

propan_butanove_vyrobky

Těšit se můžete na novinky v sortimentu propan-butanových výrobků. Drobné řemeslníky, modeláře, ale i domácí kutili jistě potěší nový plynový hořák Worker. Spolu s hořákem byly přidány nové kartuše o gramáži 330 g. Pro volnočasové aktivity jsme si pak připravili novinky v podobě mobilních topidel a vařičů. Nejnovějším přírůstkem v sortimentu zahradních topidel je model Hexagon s moderním tvarem a efektem otevřeného plamene.

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:
Tel.: 416 823 181
E-mail: prodej@mevatec.cz


KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF