Po krajinách ČR a zahraničídual_compact_1

V případě sortimentu pro outdoor a camping samozřejmě nehovoříme pouze o končinách České republiky, ale také zahraničí. Při dlouhých túrách jistě vyhládne, a proto je dobré býti připraven. Proto u nás mimo jiného naleznete campingové vařiče na propan-butan různých velikostí a výkonů. Například náš nový vařič Dual Compact, díky svému výkonu, variabilitě, a především skladnosti jej ocení každý dobrodruh. Další novinkou je pak vařič Vatop, který zároveň slouží jako topidlo. Je možné na něm vařit a po nasazení topného nástavce topit nebo zároveň topit i vařit. Jde o univerzální řešení pro turistické účely k provozu ve venkovním prostředí k tepelné přípravě pokrmů nebo ke zvýšení tepelné pohody za chladného počasí. Stejně jako Dual Compact se Vatop používá s plynovými kartušemi.

olymp_1Camping & caravaning

Najdete u nás nejen vařiče a grily různých velikostí a výkonů, ale také další spotřebiče, které oceníte nejen při stanování, ale také při cestování s karavanem. Každý, kdo vlastní karavan a rád se oddává cestování na dlouhé vzdálenosti jistě ocení naši absorpční chladničku pro uchování čerstvosti potravin a nápojů. Absorpční chladničku si chválí nejen zákazníci s karavany, ale také chataři, chalupáři nebo zahrádkáři.

Na cesty za každého počasí

chata2

Na lehkou váhu nelze brát ani nevyzpytatelné počasí. Abyste se připravili na studené noci a chladná rána, máme pro vás mobilní topidlo OLYMP s prémiovým výkonem 2 kW. Topidlo je vybaveno hlídačem spalin a ke snadnému spuštění pak slouží piezoelektrické zapalování. Mimo mobilních topidel u nás také naleznete topidla do karavanů a obytných automobilů disponující certifikací pro použití v uzavřeném prostoru.

Dobrodružství s Mevou

Pro nás jsou outdoorové aktivity oblíbeným způsobem, jak trávit volný čas, a tak vás jistě nepřekvapí promyšlenost výrobků a jak snadné je jejich používání. Navíc každý výrobek je certifikovaný a musí být testován a schválen akreditovanou zkušebnou. Tedy nejen bezvadná funkčnost, ale také bezpečnost výrobku je pro nás samozřejmost. Důležité je také zmínit, že veškeré prototypy nových výrobků jsou testovány v praxi. Při kontrole prototypu je sledována spotřeba náplně, produkce spalin a další aspekty.

Přejeme vám pevné zdraví a opatrnosti při cestách za novými zážitky.
vatop_novinka_01

Potřebujete poradit? Sortiment propan butanu pro Vás zajišťuje:

Kindermann Luboš +420 416 823 299
Kopecká Petra +420 416 823 457

prodej@mevatec.cz