Jak zvýšit hygienu při vyhazování odpadků ať už v domácnosti nebo na pracovišti je nedílnou součástí při výběru portfolia nových produktů do našeho sortimentu. Vzhledem k tomu, že se bakterie a viry mohou na odpadech držet až několik hodin, je dobré při manipulaci s odpadem dodržovat preventivní opatření. Ne vždy je však možné taková opatření dodržovat, obzvláště ve více frekventovaných prostorách, a proto je lepším způsobem kontaktu předcházet. Proto jsme náš sortiment rozšířili o odpadkové koše, kterých není zapotřebí se dotýkat rukou a odpadky s ohledem na hygienu vaši i vašeho okolí vhazovat.

Odpadkové koše bez víka

Jednou možností, jak předcházet kontaktu s povrchy odpadkových košů je varianta s přímým vhozem odpadků. Jedná se o jednoduché provedení bez víka, jehož nespornou výhodou je absence nutnosti manipulace s košem a jeho součástmi.

 hygienicke_centrum1

Odpadkové koše s pedálovým mechanismem

Populárním řešením, jak zajistit hygienické podmínky při zacházení s odpady doma i na pracovišti je pomocí odpadkových košů jejichž víko je otevíráno pomocí pedálu. Nedochází tak ke kontaktu rukou, přičemž víko udržuje zápach uvnitř koše.

 hygienicke_centrum2

Bezdotykové odpadkové koše

Nejžádanějším a zároveň nejvíce hygienickým je pak řešení bezdotykové. Víko koše se automaticky otevře a po vhození odpadu zavře, i když máte zrovna plné ruce odpadků. Pro zajištění třídění odpadu jsme do sortimentu zařadili také recyklační centrum s třemi oddělenými nádobami a nabíjením přes USB.

hygienicke_centrum3

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat:

Tel.: 416 823 181

E-mail: prodej@mevatec.cz