Výklopný kontejner ECO

Konstrukce jednoho z nejpoužívanějších výklopných kontejnerů v Evropě byl opatřen tlačítkem pro automatické uvolnění výklopného mechanismu. Tato modifikace zajišťuje bezpečné vyprázdnění obsahu vany kontejneru. Výklopný mechanismus je aktivován automaticky natlačením plechu tlačítka na přední části k okraji kontejneru, kam má být obsah vysypán. Aby byla zajištěna bezproblémová funkčnost za každých okolností je kontejner navíc vybaven pákou pro ruční vyklopení.

8076_028076_08

Kontejnery disponují jednocestnými kapsami pro nabrání vysokozdvižným vozíkem. Funkce tlačítka tak není nijak omezena, jelikož jsou kapsy z druhé strany zakryté. Zubový mechanismus na vaně kontejneru a perforace na vrchní části kapes poskytuje přesné vedení výklopu. Robustní konstrukce ze silného ocelového plechu a povrchová úprava prováděná práškovou barvou pak zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost výrobku.

8076_038076_04

Proč právě výklopný kontejner?

Tento druh kontejneru je možné využívat všude tam, kde dochází k přesunu různého materiálu. Ať už jde o sypký materiál nebo součásti a polotovary, je výklopný kontejner dobrým pomocníkem. Používání je jednoduché, efektivní a především bezpečné. Výklopné kontejnery se staly důležitým vybavením skladového a výrobního segmentu, tak i sběrných dvorů, podniků a dalších. Kontejnery společnosti Meva jsou nezaměnitelné svou kvalitou, spolehlivostí a dostupností na českém i zahraničním trhu.

Potřebujete-li poradit, neváhejte a kontaktujte nás:8076_06

Tel.: 416 823 181

E-mail: prodej@mevatec.cz